Przedwczesny wytrysk a mięśnie kegla

stefannn

New member
Witam, jak już widać w temacie mam powyższy problem i chcąc mu zaradzić zacząłem ćwiczyć mięśnie Kegla. Zakładam ten wątek aby dowiedzieć się od osób, które miały lub mają jakieś doświadczenie z tego typu ćwiczeniami. Po jakim czasie zauważyliście zmianę w przedłużeniu waszego stosunku? Zależy mi na komforcie mojej partnerki jak i moim komforcie zarówno psychicznym jak i fizycznym. Czy po tygodniu zmiany te są odczuwalne?
 

pytanek

Member
Dobra opcja ale na efekty możesz liczyc jeśli będziesz ćwiczył co namniej 3 razy dziennie. Krótsze ćwiczenie nie będzie miało sensu. Możesz to robić na stojąco, leżąco lub siedząco. Z początku napinaj mięśnie na 3 sekundy, a na kolejne 3- rozluźniaj i tak 10 razy. Każdego dnia wykonaj co najmniej 3 serie. No i pierwsze efekty zobaczysz dopiero po 2 tygodniach ćwiczeń.Ułatwi Ci to jednak lepsze kontrolowanie wytrysku.
 

rolls

New member
Moim zdaniem lepszym ćwiczeniem będzie masturbacja. Tuż przed osiągnięciem orgazmu przerywaj stymulacje, by powrócić do niej po kilku chwilach. I tak do oporu. Dzieki temu będziesz wiedział jak się zachować jak będziesz tuż przed orgazmem.
 

stefannn

New member
Ćwiczyłem powstrzymywanie wytrysku przy masturbacji ale o ile samodzielnie wychodzi to jak już jest się w kontakcie z kobietą to wcale tak łatwo juz to nie wychodzi, podniecam się tak bardzo, ze i tak osiągam wytrysk.
 

pytanek

Member
W takim razie ćwicz mięśnie Kegla, chociaż sam ćwiczyłem i potem mi się odechciało. Jak tutaj pisze sobą wcześniej trzeba ćwiczyć regularnie i przez dłuższy czas aby zoabczyć efekty bo krótsze ćwiczenia sensu nie mają. U mnie tak jak pisze lepsze efekty dało ćwiczenie masturbacji albo sama masturbacja przed stosunkiem (ten drugi raz na pewno będzie dłuzszy). Możesz ewentualnie wspomóc sie sprayem na przedwczesny wytrysk ( są środki takie jak orgasm control czy last longer).
 

pytanek

Member
Z tych które wymieniłem? Wydaje mi sie,że jednak orgasm control. Szczególnie,ze jest jeszcze w opcji chusteczek tak więc nie trzeba kupować sobie sprayu ale można same chusteczki, tak aby zobaczyć czy na Ciebie dziala.
 

takedown

New member
Z żoną mamy inną technikę kiedy jak prawie mam kończyć to uciska mnie pod jądrami dwoma palcami, mam wtedy orgazm ale bez wytrysku. Trzyma tak 3-4 min po orgazmie i możemy uprawiać sex dalej. Ciekawe jest to, że po 3 takich razach bez wytrysku jak leże już z miękkim na łóżku sperma potrafi sama wypłynąć bez stymulacji i orgazmu.
 

Podobne tematy

Do góry