Przed zabiegiem

Jeff1

New member
Witam, mam 27 lat i jestem pewien, że mam za krótkie wędzidełko i w końcu zdecydowałem się coś z tym zrobić. Już w dzieciństwie coś miałem majstrowane przy wacławie ponieważ mam bliznę. Mam umówiony zabieg w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym nr 5 im. Świętej Barbary na nfz i chciałbym się dowiedzieć czy ktoś miał już tam wykonywany zabieg? Ponadto chciałbym zapytać jak myślicie, czy obejdzie się bez obrzezania? Wolałbym jednak zachować napletek żeby stracić jak najmniej czucia. Wrzucam zdjęcia w spoczynku i we wzwodzie.

http://klopsior.imgur.com/all/
 
Ostatnia edycja:

jarek89

Moderator
Niestety, nie otwierają się fotki.
Być może nie będzie potrzebny zabieg obrzezania. Pamiętaj, że decyzja o sposobie leczenia należy do Ciebie.
 

pawel13992

New member
Hej moim zdaniem tylko wedzidelki do podciecia identyczny problem mialem zreszta moj wacek tak samo prawie wyglada jak twoj pamietaj tylko jak bedziesz po zabiegu zeby napletek byl nasuniety na żołądź żeby opuchlizna sie mocna nie zrobila jak u mnie a gdzie masz ta blizne o ktorej wspominasz
 

Jeff1

New member
Blizna jest od strony wedzidelka na napletku od gory do mniej wiecej polowy, nie jest bardzo widoczna.
 

Jeff1

New member
Na dzisiaj miałem skierowanie na przyjęcie do szpitala na konsultacje anestezjologiczną, a jutro miałem mieć zabieg. Niestety na miejscu okazało się, że mają przepełnienie w szpitalu i musieli przesunąć mi termin na 12 marca. Niespecjalnie mi to odpowiada bo byłem już nastawiony psychiczne, wszystko sobie poustawiałem itd. itp. W związku z tym zastanawiam się czy nie załatwić sprawy szybko gdzieś prywatnie. I tutaj pytanie czy możecie polecić jakąś dobrą klinikę/lekarza w Sosnowcu/Katowicach i okolicach?
 
Do góry