• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Przed wizytą u urologą.

jazgotx

New member
Mam 16 lat.Co tu owijać w bawełnę, to że mam stulejkę odkryłem podczas masturbacji i w tym jest mój główny problem.
1. Czy urolog nie będzie w związku stulejką pytał o masturbację,orgazm itp.? CZy wgl. jakoś zauważy że się masturbuje regularnie? np. po pomarszczonej skórze.
2. CZy mogę wejść do gabinetu sam,a rodzice np. poczekają przed drzwiami, powiem np. że wstydze sie fajfusa przy nich wystawiać?
3. Mam stulejkę częściową. Mimo że nie boli mnie żółędź przy dotyku to gdy próbowałem się masturbować przy zsuniętym napletku(zsunąłem przed wzwodem) to nie mogłem dojść,a jedynym efektem był obolały penis. A więc pytanie czy nie będzie problemu z orgazmem po ewentualnym obrzezaniu.Z wiadomych powodów nie zapytam o to urologa.
4. CZy będę musiał pokazywać rodzinnemu mojego fajfusa jak pójdę do niego po skierowanie?
5. To że najskuteczniejszy zabieg to obrzezanie całkowite to wiem,ale który jest najmniej bolesny?
6. Po jakim czasie po ewentualnym zabiegu będe mógł wrócić do uprawiania sportu?
7. Czy po zabiegu będe musiał się położyć do szpitala?

Narazie to tyle,z góry dzięki za odpowiedź
 

patryk9312

New member
1. Nie, nie będzie
2. Możesz i masz do tego prawo, ba raczej wątpię żeby lekarz pozwolił siedzieć rodzicom podczas oglądania.
3. Problemu mieć nie będziesz miał :)
4. Raczej nie a jak poprosi to powiedz że wolałbyś pokazać tylko urologowi bo to urolog jest od oceny a nie rodzinny.
5. Każdy jest taki sam, jedynie efekt końcowy się różni a takiego bólu nie odczuwasz, zniesiesz to bez problemu :)
6. Po miesiącu
7. Jak prywatnie to nie, jak państwowo to zależy od placówki max jeden dzień.
 

jazgotx

New member
Dzięki wielkie że chciało ci się odpisywać, a co do zabiegów jeszcze, to który zabieg ma najlepsze efekty wizualne i estetyczne? bo po zdjęciach które tu znalazłem trudno mi ocenić. A i do rodzinnego po skierowanie to raczej mogę iść sam,co?
 

Trolo

Well-known member
Z tego co czytam
jazgotx napisał:
3. Mam stulejkę częściową. Mimo że nie boli mnie żółędź przy dotyku to gdy próbowałem się masturbować przy zsuniętym napletku(zsunąłem przed wzwodem) to nie mogłem dojść,a jedynym efektem był obolały penis.
To jeżeli zsunąłeś napletek przed masturbacją i masturbowałeś się tak ( bo tak napisałeś) to nie masz stulejki. Chyba że to ja coś źle zrozumiałem, ale napisane jest wyraźnie że zsunąłeś i potem waliłeś. Możesz to jakoś wyjaśnić? A skoro ściągasz to po co od razu się ciąć? Próbowałeś ćwiczyć?
 

patryk9312

New member
Zrobił to przed erekcją, co do estetyki to jak kto woli, jednym pasuje plastyka innym obrzezanie, ja polecam obrzezanie bo przy plastyce nie ma gwarancji że problem nie wróci.
 

jazgotx

New member
tyle że walenie nie dało żadnego skutku,jedynie żołędź spuchniał i zaczął boleć, a iz tego co pamiętam miałem podobyn problem,jak nie ten sam w dzieciństwie i wtedy właśnie ćwiczyłem. Więc jeśli teraz problem wrócił,to może wrócić i za kilka lat..
 

Trolo

Well-known member
Moje zdanie jest takie że jak się skórki nie ściąga i nie myje małego, co dla mnie jest nie do pomyślenia jak można nie myć penisa co dzień, to problem powraca, przecież penis rośnie a jak nie ściąga się skórki to sama się nie rozciągnie. Moim zdaniem skoro ściągnął przed erekcją i doprowadził do niej, to jest kwestia tylko chęci i po ćwiczeniach będzie dobrze i unikasz bólu i nadwrażliwości. Już tu kilka osób pisało, że się wyćwiczyło z gorszej sytuacji, decyzja należy do ciebie. A gdy zdecydujesz się na ćwiczenia to musisz być skrupulatny i robić to dobrze, a nie przez 2 dni i zaraz pisać że nie widzę efektu. Po 2 tyg może być po problemie.
 

Podobne tematy

Do góry