• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

prywatny lekaz jak to jest?

trol

New member
otoz mam skierowanie od lekarza rodzinego, dzwonilem to przechodni i termin do''urologa'' mam w pazdzierniku a zzabieg to juz nie wiadomo ale kupe czasu trzeba bedzie czekac i mi sie nie usmiecha;/ i mam takie pytanie jakbym umowil sie z urologiem i wystawil by mi skierowanie na zabieg to tak samo bede czekal czy krocej? z gory dzieki;D
 

slash886

New member
Moim zdaniem krócej, bo ten czas będzie lecieł nie od października tylko od czasu wizyty. Ja na wizycie prywatnej byłem we wtorek (22.01.2013) a zabieg na nfz w szpitalu w narkozie w piątek (25.01.2013). Mi się udało szybko, moze tobie też bo to początek roku.
Powodzenia ;D
 

trol

New member
to ladnie Ci sie udalo;DD
dobra to w poniedzialek dzwonie i lece z tym dziadostwem pod noz;D
 

Krakersik

New member
trol napisał:
otoz mam skierowanie od lekarza rodzinego, dzwonilem to przechodni i termin do''urologa'' mam w pazdzierniku a zzabieg to juz nie wiadomo ale kupe czasu trzeba bedzie czekac i mi sie nie usmiecha;/ i mam takie pytanie jakbym umowil sie z urologiem i wystawil by mi skierowanie na zabieg to tak samo bede czekal czy krocej? z gory dzieki;D
To jest qurwa NFZ :evil: :evil: :evil: Miałem dokładnie tak samo. Dzwonie w czerwcu a ci mi mówią że w tym roku miejsc już nie ma :lol: :lol: :lol: Poszedłem prywatnie i załatwiłem wizytę i zabieg w ciągu tygodnia. Tylko kasy szkoda bo po cholerę te składki się płaci :x
 

trol

New member
Re: prywatny lekarz jak to jest?

ale placiles tylko za wizyte u lekarz?
zabieg prywatnie?
dokladnie skladki placi sie a oni wala wkrecaja;///
 

Krakersik

New member
Re: prywatny lekarz jak to jest?

trol napisał:
ale placiles tylko za wizyte u lekarz?
zabieg prywatnie?
dokladnie skladki placi sie a oni wala wkrecaja;///
Klinika "Ars Medica" w Krakowie. Konsultacja 100 zł + zabieg 700 zł. Teraz dowolna liczba wizyt kontrolnych gratis. Ale czasem niektórzy lekarze każą zrobić jakieś dodatkowe badania albo coś.
 

trol

New member
uuu to lipa Krakow odpada;p tylko ja nie mam kasy zeby pojsc prywatnie za zabieg, ja moge pojsc tylko prywatnie do urologa dac 100zl i dalej na nfz i wlasnie sie pytalem czy warto tak zrobic;d
 

squall

New member
warto ;) wlasnie ja tak zrobiłem, chociaż jakbym miał czekać miesiace na zabieg to i za zabieg bym zapłacił....
kwestia tego by znaleźć lekarza który przyjmuje prywatnie i jednocześnie pracuje w szpitalu w którym będziesz miał zabieg ;) wtedy oni dbają żeby krzywda Ci się nie stała ;)
 

trol

New member
zadzwonie i sie dowiem co i jak a jak plan a nie wypali to zebrac jeszcze troche hajsu i pod noz;D
 

Podobne tematy

Do góry