Prysznic po obrzezaniu

faceofhuman

New member
Po jakim czasie mogę wziąć prysznic? Pewnie pod prysznicem dobrze by opatrunek namókł i nie byłoby problemu ze ściągnięciem go.

nope

Active member
Mi lekarz zalecił 24 po zabiegu wziac prysznic ( nie lac bezposrednio po ptaku ) tylko niech woda splywa na niego jak już ale różnie zalecają. Jedni 24h drudzy 48 a sa jeszcze tacy ze 72h. Tak tak pod prysznjc dobrze wejsc z opatrunkiem i sie umyc a on w tym czasie dobrze namoknie i latwo jest go zdjac :) czemu nie spytales lekarza o tak wazna czynnosc po zabiegu? Nie powiedzial ci nic?

faceofhuman

New member
Mówił żeby właśnie dzień po zabiegu zmienić opatrunek pod prysznicem, ale zmieniłem już dwa razy bez prysznica, bo obrudziłem.

faceofhuman

New member
Mi lekarz zalecił 24 po zabiegu wziac prysznic ( nie lac bezposrednio po ptaku ) tylko niech woda splywa na niego jak już ale różnie zalecają. Jedni 24h drudzy 48 a sa jeszcze tacy ze 72h. Tak tak pod prysznjc dobrze wejsc z opatrunkiem i sie umyc a on w tym czasie dobrze namoknie i latwo jest go zdjac :) czemu nie spytales lekarza o tak wazna czynnosc po zabiegu? Nie powiedzial ci nic?
a w jakiej wodzie brać prysznic, zimnej, ciepłej, letniej? raczej taka zimniejsza niż letnia czy letnia?