• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Proszę pomóżcie mi. Czy to stulejka?

Nowy00

New member
Witam
Raczej mam stulejkę, ale do końca nie jestem pewny rozwiejcie moje wątpliwości :).
1. Gdy sikam nic mnie nie boli i nie powstaje efekt "balonu"
2. Gdy penis nie jest w wzwodzie ściągam skórę, ale na górze lekko po prawej stronie jest jakby nadmiar skóry.
3. Wzwód: ściągam do połowy i właśnie widać tą skórę.

Czy to jest stulejka. Wystarczy plastyka czy może obrzezanie. Możecie podać fotki jak wygląda penis po obrzezaniu, a jak po plastyce. Proszę pomóżcie mi. Nie mogę żyć ciągle w niepewności. Czy stulejka utrudnia przyszłe kontakty damsko-męskie itd.
 

max90

Member
Zrób kilka fotek.Tródno ocnić coś co się nie widzi.Ocenimy i zobaczymy,czy to stulejka i czy konieczny jest zabieg :)
 

Trolo

Well-known member
Nowy00 napisał:
Witam
Raczej mam stulejkę, ale do końca nie jestem pewny rozwiejcie moje wątpliwości :).
1. Gdy sikam nic mnie nie boli i nie powstaje efekt "balonu"
2. Gdy penis nie jest w wzwodzie ściągam skórę, ale na górze lekko po prawej stronie jest jakby nadmiar skóry.
3. Wzwód: ściągam do połowy i właśnie widać tą skórę.

Czy to jest stulejka. Wystarczy plastyka czy może obrzezanie. Możecie podać fotki jak wygląda penis po obrzezaniu, a jak po plastyce. Proszę pomóżcie mi. Nie mogę żyć ciągle w niepewności. Czy stulejka utrudnia przyszłe kontakty damsko-męskie itd.

Ostatnio w maju pisałeś, że masz stulejkę i że CI skóra nie schodzi i nie chcesz sam się leczyć, tylko chcesz do lekarza, żeby Ci to zoperował. No dobra ja myślałem że już jest po, a tymczasem dalej nic nie zrobiłeś. Jakbyś ćwiczył to już byś na bank sobie to wyćwiczył, ale widocznie, ale odkładasz to ile możesz. Teraz już skóra ci schodzi tylko że jest jej za dużo. Napisz na gg to wyjaśnię.
 

max90

Member
Ty TROLLO-jakie gg?! Takie sprawy opisuje się na forum.Może wszyscy podajmy sobie gg i młody sobie wybierze.
To forum i każdy powinien sięw tej sprawie wypowiedzieć.To nie portal randkowy!!!
 

kristofer87z

New member
Szczerze mówiąc też nie rozumiem dlaczego Trolo wywleka userów forum na gadu...
Gdyby zamieścił tą wiedzę na forum, to być może takich pytań by nie było, bo na forum byłaby gotowa odpowiedź.
 

Nowy00

New member
No ja też tak sądzę. Trolo podaj odpowiedź na forum. Pomoże to mi oraz innym, którzy posiadają ten sam problem.
 

Nowy00

New member
Witam
Długo się nie odzywałem bo wakacje itp. Dużo o tym rozmyślałem i planuje to powiedzieć. Dziś lub w najbliższym czasie. Teraz mam wakacje i to akurat dobry moment. Bo w roku szkolnym. Głupi koledzy łooo a czemu cię nie było co?? No powiedz przecież nikomu nie powiemy.
No to tak
1: Lekarz pierwszego kontaktu czy od razu urolog dziecięcy
2: Ile to wszystko się goi czy zdążę do 1 Września
3: Teraz rodzice mają wolne ( dokładnie tata :D ) więc planuje mu powiedzieć.
Tata reaguje na problemy zdrowotne, więc od razu się zainteresuje.
Jak co dam info, że powiedziałem 8)
 
1. Musisz mieć skierowanie od lekarza rodzinnego do urologa, wiec najpierw lekarz pierwszego kontaktu (chyba, że rodzice wezmą cię prywatnie)
2. Jeżeli przez NFZ to pewnie trochę poczekasz na zabieg, jeżeli prywatnie to powinieneś zdążyć.
3. nie ma co odwlekać, im szybciej powiesz tym lepiej dla ciebie.
 

Nowy00

New member
No dobra powiedziałem :D Wczoraj po oglądaniu filmu. Mama mi mówi, żebym na razie tą skórę próbował odciągać w kąpieli bo ja mam nadmiar tej skóry po prawej stronie dalej wszystko jest ok. No, ale powiedziałem, że gdyby mi ta skóra nie zeszła idziemy do urologa.
 

sokrates

New member
jeśli masz nadmiar skóry, ale żołądź się odkrywa to i tak dla estetyki warto zrobić zabieg i się pozbyć nadmiaru - w usa mężczyźni specjalnie się obrzezają, bo gdy jest mniej skóry to się bardziej podoba panią ;)
 

gortowa

New member
Mojej znajomej synek ma 10 lat i miał stulejkę. Ja mam teraz 34 i właśnie si dowiedziałem o tym, że muszę iść na zabieg związany ze stulejką. Boje się nieco tego zabiegu. Wiem, że nie da się tego w jakiś inny sposób ominąć, tylko nieco się tego zabiegu boje. Czy leczenie stulejki u dorosłych środkami farmakologicznymi jest mało skuteczne?
 

pawel007007

New member
Mojej znajomej synek ma 10 lat i miał stulejkę. Ja mam teraz 34 i właśnie si dowiedziałem o tym, że muszę iść na zabieg związany ze stulejką. Boje się nieco tego zabiegu. Wiem, że nie da się tego w jakiś inny sposób ominąć, tylko nieco się tego zabiegu boje. Czy leczenie stulejki u dorosłych środkami farmakologicznymi jest mało skuteczne?

Heh, pierwszy raz słyszę o takiej metodzie jak środki farmakologiczne w leczeniu stulejki, to nie jest ospa czy trądzik, to po prostu trzeba zoperować nie ma na to maści ani tabletek, Pozdrawiam.
 

gortowa

New member
tomek432 napisał:
Pierwszy raz słyszę o takiej metodzie jak środki farmakologiczne w leczeniu stulejki, to nie jest ospa czy trądzik, to po prostu trzeba zoperować nie ma na to maści ani tabletek.

U dzieci to działa dlatego myślałem, że może u dorosłych też przyniesie jakieś rezultaty, ale cóż... zgłoszę się do lekarza i dowiem się wszystkiego na miejscu.
 
Do góry