Proszę o pomoc!

michail5

New member
Witam, pewien czas temu zauważyłem, że mam problem z nakładaniem prezerwatywy. Proszę o poradę czy to właśnie przez krótkie wędzidełko? Dodam, że nic mnie nie boli, tylko podczas rozwijania prezerwatywy, "utyka" ona za żołędzią, a przed fałdkiem napletka i po prostu nie da się jej dalej rozwinąć. Najbardziej tak się dzieje, podczas, jakby to określić "mocnej" erekcji, kiedy jest ona trochę lżejsza, problemu nie ma. Poniżej wrzucam zdjęcia, pierwsze z nich jest w stanie spoczynku, reszta podczas wzwodu. Czasem jest jeszcze gorzej, niż na tych zdjęciach i nie da się nawet do tego miejsca ściągnąć napletka. Nie odczuwam raczej żadnego bólu, tylko po prostu nie da się go dalej ściągnąć, a wydaje mi się, że to właśnie przez wędzidełko. Z higieną nie mam żadnych problemów. Problem występuje podczas mocnej erekcji. Wiem, że dla was może się wydawać, że było już wiele podobnych tematów, ale chyba dla każdego z nas najpewniej jest się dowiedzieć czegoś na własnym przykładzie. Proszę o pomoc! Z góry dziękuję.


http://zapodaj.net/20cb2b41b80be.jpg.html

http://zapodaj.net/d9f147bba2a6b.jpg.html

http://zapodaj.net/dfbc5956c6ae3.jpg.html

http://zapodaj.net/2e9d496567dd7.jpg.html

http://zapodaj.net/7b7729565ed2f.jpg.html
 

pawel007007

New member
No wygląda na wędzidełko bo się robi białe ale nie jestem pewien na 100%, w każdym razie lekarz będzie wiedzieć najlepiej.
 

pawel007007

New member
Co cie przeraża?, idziesz do lekarza rodzinnego on ci daję skierowanie do urologa a ten następnie na zabieg. Nie ma tu fizyki kwantowej
 

michail5

New member
No niby tak, ale to są poważne sprawy, to mnie przeraża. Poza tym gram w piłkę, co chyba wiąże się z dłuższą przerwą w przypadku zabiegu. Raczej takie sprawy nie są przyjemne :(
 

bizzi

New member
michail5 napisał:
Poza tym gram w piłkę, co chyba wiąże się z dłuższą przerwą w przypadku zabiegu.
Również tak myślałem, lecz po obrzezaniu częściowym w lidze halowej zagrałem po 10 dniach od zabiegu (no było trochę strachu, przy starciach bezpośrednich, może ciut odpuszczałem przeciwnikom ^^) i minęła mnie jedynie jedna kolejka. ;)
 

michail5

New member
Dzieki! Zawsze jakieś pocieszenie :D Ciągle mam dylemat, bo kłopot pojawia się tylko w trakcie nakładania prezerwatywy, jakoś sobie tam z nim radzę. Czytam różne opinie i wiele tematów przejrzałem. Widzę, że na innych zdjęciach mają dużo krótsze niż moje. Czytałem też, że jak nie boli to nie ruszać. Po zabiegach też często są różne komplikacje. Prosiłbym jeszcze o opinie innych forumowiczów :)
 

jarek89

Moderator
Jeżeli długość wędzidełka nie przeszkadza w trakcie stosunku, to konieczności pójścia na zabieg nie ma.
 
Podobne tematy

Do góry