• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Proszę o POMOC ! Poważne komplikacja po 6 tygodniach, Wizyta dopiero za kilka Dni

Lukas1990

New member
Witam,
Stało się coś bardzo dziwnego, Rany po obrzezaniu wyleczyły się, nie było opuchlizny.. został minimalny obrzęk nic nie bolało.. Wszystko Idealnie..
Wczoraj przespałem się z dziewczyną nie pierwszy raz po zabiegu.. wszystko było Ok, poszliśmy pod prysznic, również było ok..
Wstaje dzisiaj Rano.. idę do WC, i przeżywam Szok, bardzo wielka opuchlizna jak można to tak nazwać. Nie wiem co robić, Urolodzy nie mają terminów na najbliższe dni, dopiero czw/pt
Czy ktoś może zerknąć na to zdjęcie i powiedzieć czy to poważna komplikacja i czy będzie potrzebna kolejna operacja? ;/

Proszę o konkretne odpowiedzi !

Tutaj zdjęcie z zaistniałej sytuacji :
https://imgur.com/a/3bQqntU
 

kaz3k69

New member
Ja na twoim miejscu natychmiast udałbym się na SOR. Niech to chirurg obejrzy,z tego może być załupek i bardzo poważne konsekwencje.
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Daj lepsze zdjecia. Bo tutaj slabo widac. Chcesz pomocy i konkretów to daj konkretne zdjecia. Czy to z prawej to opuchlizna czy go do zdjecia wygiales w ten sposob a spuchlo tylko przy grzybie.
 

Lukas1990

New member
Udałem się na Sor, okazało się, że prawdopodobnie uszkodziło się jakieś naczynko przy stosunku, i powstał krwiak kiedy spaliśmy. Ale powiedzili, że jest szansa dużo, że to się wchłonie przy antybiotykach i okładach z altacetu.. Ale narazie od wczoraj robie okłady.. Nic się nie zmieniło. Czy ktoś zna dobre sposoby na wchłanianie się Krwiaka ?
 

Anonim54321

New member
Mi powstał krwiak gdzieś po około 1,5 tygodnia od zabiegu. Nagle zaczął mi krwawić spod pozostałej skóry, a nigdy wcześniej po zabiegu nie miałem krwawienia. Udałem się do urologa, który mi to robił i również powiedział, że mógł powstać w wyniku pękniętego naczynka. Na wizycie tej prawdopodobnie część tego krwiaka mi wycisnął (nie chciałem na to patrzeć a ból był straszny), polało się trochę krwi. Nie kazał mi niczym smarować i w niczym moczyć, jedynie założył mi ścisły opatrunek i kazał właśnie robić ściślejsze opatrunki i nosić dalej ptaka do góry. Dziś już jest lepiej. Wydaje mi się, że u mnie była lepsza sytuacja, bo mi leciała krew, więc miała gdzie ujść.
 

Lukas1990

New member
To zależy jaki on jest, mineło 6 tyg no prawie. A co do ujścia krwi no to faktycznie, nie uchodzi tylko 3ma sie w środku bo to jest tak dziwnie z boku.. Mam nadzieje, że ten Altacet + antybiotyki naprawdę zaczną to powoli wchłaniać, nie chce znowu kłaść się do szpitala.
 
Ja pierdykam, a mi lekarz mówił że po 2 tygodniach już mogę delikatnie.

Jak to w końcu jest? Mam nadzieję że ci to zejdzie szybko, penis pewnie długo się goi i z tad obrzęk.
 

Lukas1990

New member
Mi teraz powiedzieli, że bezpiecznie to 2-3 miesiące -.-. I dzięki, zaczyna coś się dziać, zaczyna się to powoli wchłaniać więc może obejdzie się bez operacji :). Pozdrawiam. I moja rada nie myśl, że po 2 czy 3 tygodniach można spokojnie delikatnie. Braknie komfortu a przysporzyć może tylko problemów. Nic nie jeszcze wtedy zagojone nawet jeśli tak wyglądą, naczynka są podatne na uszkodzenia, nawet nie poczujesz a w nocy dojdzie do krwawienia wewnętrznego, jak u mnie.
 

KojotHRM

Member
2-3 tyg to wybij sobie z głowy u mnie minęło 6 tyg a się jeszcze cykam i tak poczekam już te 8 tyg mi lekarz mówił że 6-8 tyg a że wyglądał będzie tak w miarę dopiero po ok 2 miesiącach
 
Do góry