Proszę o pomoc eksperta

Nowak

New member
Witam,

Pojawiłem się na tym forum , ponieważ miesiąc temu zdecydowałem się na zabieg przedłużenia wędzidełka.Mianowicie od zabiegu minęło 1,5 miesiąca, jednak nadal coś jest nie tak , jak powinno.Podejrzewam niestety stulejkę
oznaczoną numerem "3", czyli napletek schodzi praktycznie z całego żołędzia i ani milimetra niżej, za żołędziem skóra jest po prostu obcisła i sciska mi falusa.WYbrałem się do urologa , który przeprowadzał zabieg przedłużania , lecz on nie widzi nic niepokojącego, ale jak ma widzieć , gdy problem pojawia się podczas wzwodu, więc nie widział tego na własne oczy.Kazał mi cwiczyć i wpółżyć z kobietami , lecz nie chcę ryzykować , czuję ucisk i dyskomfort.

Tak więc zamieszczam 4 zdjęcia , 2 w czasie spoczynku oraz 2 w czasie wzwodu.Proszę o konstruktywne wypowiedzi i z góry dziękuję

Spoczynek:
http://imageshack.us/photo/my-images/33/p5250002.jpg/
http://imageshack.us/f/560/p5250003.jpg/

Wzwód: http://imageshack.us/photo/my-images/546/p5250005.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/851/p5250006s.jpg/
 

bezczel

New member
Lekkie przewężenie masz ale nie dramatyzuj. Dużo facetów ma tak że napletek zsuwa się jedynie do rowka zażołędnego i nie powoduje to żadnego problemu podczas współżycia.
 

Nowak

New member
Problem niestety jest bo występuje lekka obcisłośc , gdy w czasie w zwodu sciagam napletek do rowka zażołednego.Nie napsiałem tego , ponieważ mi sie wygląd nie podoba , ale mi to przeszkadza i boli.Możliwe są jakieś ćwiczenia? Próbować rozciagania początku napletka palcami?
 

bezczel

New member
Rozciągać możesz próbować zawsze. Pytanie tylko czy to przyniesie wymierny efekt? Boli Cię wędzidełko czy napletek?
 

Nowak

New member
Wędzidełko jest przedłuzone niby, ale wiadomo nie jest tak długie jak powinno, po zabiegu jest stwardniałe.A co do stulejki to po zejsciu do rowka za grzybem uciska i oczywiście żołądź jest wrażliwy. Denerwuje mnie to , że urolog twierdzi , ze jest wszytsko ok , na zdjęciach jednak widac , że nie, do tego skóra powinna schodzic swobodnie a nie przeszkadzać.Nie wiem co mam z tym już zrobić.Chętnie dojebałbym urologowi mówiąc kolokwialnie.
 

bezczel

New member
Nie wiem o co ci chodzi ale ja mam niemalże tak samo i prowadzę bardzo satysfakcjonujące życie seksualne więc moim zdaniem Twój gniew na urologa jest nieuzasadniony.
 
Podobne tematy

Do góry