• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Prosze o pomoc. Co mam robić ?

patryk6

New member
Otóż tak najpierw opowiem wam moją historię z "stulejką"

Stulejkę mam odkąd pamiętam (od dzieciństwa) byłem u lekarza gdy miałem 6-8lat powiedział on moim rodzicom że musze sobie "obciagać" przy każdym myciu się (kąpaniu) no wiec dostosowałem się do zaleceń lekarza ściągałem (a raczej próbowałem) przez kilka miesięcy nic nie pomagało dopiero po roku skóra zeszła całkowicie z żołendzia (miałem z 9-10 lat) ucieszyłem się i przezstałem "obciągać" i w tamte wakacje (jak miałem 13lat) postanowiłem oglądnąć film dla dorosłych (koledzy mi opowiadali w szkole i się namówiłem xD) lecz zobaczyłem że na filmie mają inne członki niż ja, pobiegłem do wc i sprawdziłęm to, tak mam "innego" (chodzi mi o stulejkę) ale nie przejołem się, nie dawno jak ukończyłem 14lat znów postanowiłem oglądnąć film i się (masturbować) lecz gdy chciałem ściągnąć skóre z żołendzia (podczas gdy mi stał) było to troche bolesne a nawet bardzo, ale wkońcu mi się udało ściągnąć (gdy byłem mały lekarz kazał mi "obciągać" w stanie spoczynku wiec nie wiedziałem wtedy żę gdy mi stanie to że nie będe mógł ściągnąć skóre) wiec gdy ściągnołem zauważyłem jeszcze że dalej różni sie od tych członków z filmu, tym że gdy obciągne skóre od żołendzia po prawie połowe członka mam taką czerwoną i zmarszczoną skórę, nie umiem tego wytłumaczyć ale wiem że to nie jest normalne, widziałem zdjęcia schorzeń właśnie na stulejka.com i mój penis jest podobny co do niektórych z tym schorzeniem więc jestem pewien w 100% że to znów ta głupia stulejka ! Chodzi mi oto w skrócie: że gdy mi stoji dam rady obciagnąć skóre ale podczas obciagania boli i po obciagnieniu jest taki nie naturalny, nie umiem tego wytłumaczyć mam nadzieje że mnie rozumiecie prosze o rade czy da rady to samemu usunąć (według mnie nikłę szanse bo jak mam niby usunąć nadmiar skóry) czy musze iść do lekarza (znów) ???
Gdy już mi powiecie że musze isc do lekarza to odpowiem tylko jedno że się boje żę gdy będzie oglądał mi penisa to że mi wtedy stanie, chyba bym ze wstydu zemdlał) Więc prosze o rady !
 

Spector

New member
Dokładnie nie ma co czekać.Ja miałem stulejkę całkowitą ,a na zabieg zdecydowałem się dopiero teraz(w wieku 18 lat).Wiesz za 2/3 lata zaczniesz się bardziej interesować dziewczynami i bez sensu ,żebyś miały wtedy ,jakieś problemy(choćby dyskomfort psychiczny) przez to.Podejrzewam ,że u lekarza będziesz się stresować ,więc raczej Ci nie stanie ,a wręcz przeciwnie.Naprawdę nie ma co tego odkładać ,bo to nic strasznego.A tak będziesz się tym martwić latami ,jak ja.Jedna szybka,męska decyzja i problem z głowy :)
 

matixl77

New member
Lekarze trochę źle oglądają członka podczas badania. Sprawdzą w spoczynku i powiedzą, że jest wszystko okey a jak im będziesz tłumaczyć, że podczas wzwodu nie jest okey i żołądź jest cały zakryty to nie będą Cię słuchać tylko dadzą skierowanie do innego lekarza (ja tak miałem). Powinni sprawdzać najpierw w spoczynku a później w wzwodzie. Jak trafisz na kiepskiego lekarza (takiego jak ja) to odeśle Cię z kwitkiem.. W razie czego zrób jakieś zdjęcie i pokarz je lekarzowi.
 

mistrzu182

New member
ja w przeszłości też trafilem właśnie na złego lekarza ;/ zrobił mi zabieg i mogłem ściągać skóre jedynie w czasie spoczynku.. ;/ dopiero 2 tygodnie temu zdecydowałem się na poprawkę i jestem z tego zadowolony. Jak masz jakiś problem idź na obrzezanie ;) na początku jest ciężko , ale później będzie coraz lepiej. ja przez pierwsze dni żałowałem decyzji , ale dzisiaj jestem już innym człowiekiem ;)
 

Dawidek

New member
Witam,

nie czekaj z tym tylko szybko idź do lekarza :) Mam prawie 18 lat i dopiero teraz odważyłem sie iść do lekarza.

A co do tego co napisał matixl77 i mistrzu182 ostatnio byłem u lekarza rodzinnego i skierowała mnie do chirurga a on tylko sprawdził w stanie spoczynku i powiedział że jest wszystko okey, a gdy mu powiedziałem że podczas wzwodu nie mogę ściągnąć napletka to skierował mnie do urologa. I to są właśnie polscy lekarze!
 

marko

New member
Do lekarza rodzinnego i poprosić o skierowanie do urologa. Jak będzie lekarz (o ile to kobieta) pytać po co Ci skierowanie to powiedz, że masz "męski problem" albo po wal prosto z mostu, że podejrzewasz u siebie stulejkę i potrzebujesz się skontaktować ze specjalistą. Wg mnie, chodzenie z tym do chirurga to pomyłka, ten na co dzień operacjami penisów się nie zajmuje. Tylko nie sugeruj się do końca tym co mówi Mistrzu182 bo obrzezanie to jest krok ostateczny a u Ciebie może być tak, że wystarczy plastyka napletka.
Co do lekarza to przeszukaj forum, sprawdź czy pisano o jakimś urologu z Twojej okolicy i jakie ma opinie i jeśli ma dobre, wal do niego (jak będziesz mieć skierowanie od rodzinnego to wcale nie musisz iść do urologa z tego samego szpitala/przychodni).
Acha, co do samego badania sprzętu u urologa to skoro już teraz jesteś taki zestresowany to na pewno Ci nie stanie, bez obawy (no chyba, że byłaby to jakaś niezła pani urolog w co wątpię :lol: ) Jak się tak bardzo wstydzisz to zrób zdjęcia podczas wzwodu i potem pokaż lekarzowi.
 

Podobne tematy

Do góry