Prosze o odpowiedź.

krecik17

New member
Właśnie nie wiem co to może być a to już dłuższy czas mam. Po jednej stronie większe a po drugiej prawie nie odczuwalne.
 

RMed

New member
Witaj

Jak wiadomo nasze ciało składa się z szeregu obwodów limfatycznych oraz węzłów chłonnych niestety w takiej sytuacji nie jestem w stanie ci pomóc ocenę tego zjawiska pozostawiam lekarzowi do którego udaj się w jak najszybszym czasie! Powiększone węzły chłonne (moim zdaniem) w tym miejscu są dość dziwnym zjawiskiem.
Nie należy tego lekceważyć!

Pozdrawiam RMed
 

artof

New member
krecik17 napisał:
Mam pytanie nie a propo stulejki, ale coś blisko. Mam pytanie czy macie również takie jakby kulki w tych miejscach co na zdjęciu zamieszczonym poniżej. Chodzi tu "kulki" pod skórą. http://yfrog.com/mmasdasdabj
Najprawdopodobniej przepuklina pachwinowa. Jeżeli możesz te "kulki" wcisnąć palcami "do środka" to odprowadzalna, więc na razie niezbyt groźna. Tak czy inaczej - do lekarza marsz.
 

zz86

New member
to to moze byc przepuchlina, ale na moj gust (z wyksztalcenia jest biologiem) skoro czujesz te guzki po obu stronach to sa powiekszone wezly chlonne. Tak czy innaczej idz z tym do lekarza, bo powiekszanie wezlow chlonnych w tej okolicy ciala nie nalezy do czestych. Sprawdz czy czegos podobnego nie czujesz pod pachami oraz na szyi.
 
Do góry