Proszę o ocenę wiek 40 lat

eRKa

Member
Ze zdjęcia wygląda na skrzywienie około 20-25% co nie powinno przeszkadzać we współżyciu. Jednak każda kobieta jest inna a i facetowi po 40 odbija i chce zmienić wszystko co go do tej pory irytowało. Skrzywienie jest za małe żeby je skorygować na NFZ więc jeśli Ci bardzo ono przeszkadza to pozostaje jego opłacenie. Koszt waha się od 3500 do 18000 u nas w kraju.
 

user842

Member
Proszę o ocenę. Główny problem zginą się w połowie oraz krzywy w dol oraz podczas kiedy ja stoję on wisi nie sterczy tylko zwisa tak jakby nie miał siły stać.. https://ibb.co/hmgXhY6 https:/ibb.co/239Fb5F https://ibb.co/239Fb5F
Zasadniczo lekarze nie zalecają operacji jeśli skrzywienie wynosi do 30 stopni, uznaje się że takie skrzywienie nie powinno przeszkadzać we współżyciu. Myślę, że w tym przypadku skrzywienie mieści się w tym zakresie, więc jeśli nie sprawia kłopotów (np. ból, dyskomfort) nie ma potrzeby go korygować.

Co do skierowania w dół - jest to normalne, wielu mężczyzn tak ma i nie wymaga to żadnego leczenia (choć wydaje mi się, że da się to też jakoś korygować chirurgicznie; ale chyba nie warto, skoro nie przeszkadza to we współżyciu).
 

Konrad1

Member
Te zdjęcia tak pomazałeś że trudno dojść do ładu i składu co tam się dzieje, stoisz leżysz na nich czy co? i jeszcze palcem cos tam uciskasz? hehehe. Tak jak przedmówcy mi lekarz mowił że operuje się powyżej 30 stopni. Nie wygląda żeby był jakoś bardzo krzywy.
 
Do góry