• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Prosze o lekką porade w wyborze rodzaju

nope

Well-known member
To poproś doktora o plastykę z możliwie jak najwyższczym cięciem żeby zachować tyle ile się da napletka wew. Będąc na wizycie u doktora nic ci nie doradził?
Nie myl plastyki z obrzezaniem
Dr Tondel umowil mnie bezposrednio na zabieg.
Jesli chodzi o plastyke to chetnie, ale czytalem wlasnie, ze jest duze ryzyko ze problem wróci.
Tondel nie uznaje plastyki. Tylko obrzezanie
 

nope

Well-known member
Przy plastyce może powrocić owszem ale nie musi. Raczej o plastyke to bym sie bał czy się po prostu uda czy będzie dalej za ciasno bo to bardziej w tym chyba problem.
 

AGv

Active member
Miałem podobne rozterki. Przedstawisz lekarzowi swoje potrzeby, on zaproponuje co jest możliwe w twoim konkretnym przypadku. Z pewnością będziesz zadowolony z wyniku. Rondel to klasa
 

MKD

Active member
Juz troche sie naczytalem i po prostu sam nie wiem, ktora opcje wybrac.
Sam efekt koncowy obrzezania high & tight jest spoko i z tego co wiem to sie tez lepiej goi.
Tutaj mam tylko wapliwosci co do pozniejszej odczuwanej satysfakcji z seksu i ewentualnych problemow z erekcja, bo tez cos czytalem na ten temat.
Problemy z erekcja po obrzezaniu to mit pic na wode fotomontaz.

ja mialem jakies 2-3 lata juz sam nie wiem ile stulejke calkowita. Penis stawal od byle czego mimo swiadomosci o braku przyjemnosci. Szczerze to poznalem obecna partnerke probowala reka wytrysk byl ale przyjemnosci 0, pozniej jakies 2 razy jeszcze to w ogole nic z tego nie bylo a penis zawsze stawal od razu na zawolanie mimo swiadomosci, ze na nic ta erekcja.

obrzezanie calkowite jako jedyne daje 100% gwarancje pozbycia sie problemu
 
  • Like
Reactions: AGv
Coraz bardziej sklaniam sie do opcji H&T proszac doktora o zostawienie sporej ilosci napletka wewn.
Boje sie, wiadomo, ale strach przy tym zabiegu chyba jest normalny.
 
  • Like
Reactions: AGv

Podobne tematy

Do góry