• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Prosze o pomoc

Niewiemmm_30

New member
Mam 16 lat i mam lekki albo i poważny problem.
Podczasz spoczynku mogę zdjąć skórkę normalnie do końca lecz problem pojawia się gdy chce to zrobić podczasz wzwodu mogę zrobić to do połowy czuje jakby taki nacisk jakby było trochę ciasno dodam jeszcze że miałem stulejkę miałem jakąś tam operacje w wieku chyba 13 lat ale nie jestem pewny mam też lekko krzywego penisa w prawo proszę o szybką pomoc czy z czasem to się jakoś ogarnie?
 

dandoo

Active member
1. nie stresuj się, krzywe prącie do 30 % się nie leczy, traktuje się jako normę, sam tak mam. 2. jeżeli nie możesz ściągnąć napletka we wzwodzie masz stulejke częściową ( prawdopodobnie), upewnij sie jeszcze raz czy kożesz zdjąć swobodnie napletek za żołędz jak nie albo czujesz ból lub duży dyskomfort pogadaj z rodzicami i umów się do urologa. nie panikuj, sam jestem co dopiero po operacji stulejki. ale sprawdz i pogadaj z rodzicami a potem do urologa jak trzeba ;)
 

marcin234

Member
Ja też jestem świeżo po zabiegu, a mam 25 lat. O stulejce wiedziałem już w wieku ok. 13 lat, a może nawet wcześniej. Wstydziłem się powiedziec o tym rodzicom, a wtedy to nawet w spoczynku nie mogłem odprowadzić napletka. Z czasem problem zniknął przynajmniej w spoczynku i w wieku ok. 18 lat napletek schodził do polowy.

Jeśli się wstydzisz to może z czasem sytuacja się poprawi, możesz też poprosić urologa o przepisanie specjalnych maści, ale docelowo to i tak pewnie będziesz musiał iść na zabieg obrzezania.
 

Podobne tematy

Do góry