• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Prośba o stwierdzenie problemu + pytania

problemoooo

New member
Cześć
Mam do was prośbę o okreslenie tego czy mam stulejkę czy mzoę zbyt krótkeie więzidełko lub czy coś nie gra.
A więc tak zdjęcia:

normalny:




we wzwodzie:




a tutaj we wzwodzie ale napletek sam nie schodzi-no bardzo rzadko-trzeba delikatnie pomóc:






I sprawa wyglada tak,zę dość długo nie mogłem go zsuwac-albo bardziej sie bałem a od jakiegos czasu(+/- rok) normalnie moge bez większych bólów.
Normalnie teraz moge go myć itp,tylko przy masturbacji nadal moge naciągnąć napletek na żołądż-czy to normalne? Dokładniej to jak już zaczął wydzielać się śluz.
Jak napletek jest ściągniety to minimalnie ale bez większych bólów żołądż się odchyla ale tylko minimalnie.

I jeszcze mam pytanie czy w spoczynku żołądż powinien być cały czas zasłoniety czy jak?
Bo osobiście ja mam cały czas zasłoniety i nie wiem czy to dobrze czy żle.

I ostatnie,nie wiem czemu ale mój penis bardzo się kurczy,tzn jak normalnie siedze to jest bardzo mały,ok. 4-5cm a w wzwodzie ok.12-13 ? I gdyby ktoś był tak miły to czy to jest doibry rozmiar jak na 17 lat.Osobiście kompleksów nie mam i wiemz,ę zbyt wiele z tym nie zrobie więc pozostaje tylko akceptować i tyle.Chyba ze są jakieś sprawdzone leki lub mąsci ale to mógłbym tylko 'rekreacyjnie' spróbować ;)

Z góry dziekuję
 

kruca

New member
Zadałeś dość dziwne pytania odnośnie anatomii członka... Skoro posiadasz problem czemu nie udasz się do lekarza lub po prostu nie poczytasz forum lub informacji w sieci? A odpowiadając na twoje pytania.... Wszystko jest w normie, być może taka twoja natura. Jeśli masz wątpliwości skonsultuj je z lekarzem. Co do ostatniego pytanie, wszystko zależy od ilości i częstotliwości masturbacji, popędu seksualnego i wielu innych tego typu czynników moim zdaniem. Czy twój rozmiar jest normalny nie wiem, proponuję odwołać się do statystyk prowadzonych na ten temat. Jednym natura daje długi palce, nogi innym przyrodzenie
 

Podobne tematy

Do góry