• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Prośba o polecenie lekarza wykonującego zabieg metodą laserową.

siemson

New member
Cześć,
jakiego lekarza/doktora polecacie do obrzezania i ewentualnie usunięcia wędzidełka?
Nie mam problemu z stulejką po prostu napletek jest długi na tyle, że podczas stosunku zaczyna znów pokrywać żołądź tak samo przez to zwija się prezerwatywa.

Zdecydowałem się na metodę laserem poprzez przeczytanie tego badania:
Technology Meets Tradition: CO2 Laser Circumcision versus Conventional Surgical Technique - PMC (nih.gov)

Wybrałem również styl tight low ewentualnie high. Czytałem o kilku doktorach ale jeżeli jest tu ktoś obeznany to poprosiłbym o wymienienie jeszcze paru dobrych doktorów którzy wykonują zabieg laserem, póki co słyszałem tylko o dr. Chomicz.

Dr. Chomicz - obrzezanie zaczyna się od 3000zł (czyli może być więcej) + ewizyta 300zł + dolicza za usunięcie wędzidełka? - bardzo dużo kasy, praktycznie najdrożej i trochę mam daleko ale efekty podobno bardzo dobre.
 

siemson

New member
@step107 Własnie dostałem odpowiedź, że usunięcie wędzidełka jest w cenie obrzezania, więc to na plus. W Polsce nadal ludzie robią starszymi metodami a doktorzy którzy wykonują zabieg laserem jest zaledwie kilku.
 

RandomGuy

Active member
Ja miałem obrzeżanie laserem co2 u dr. Wojciecha Tura w Warszawie. Mam temat na forum ze zdjęciami więc można zerknąć.
 

Agam

Member
Ja jestem niecały miesiąc po zabiegu laserem z radiofrekwencja u Dr Wojtarowicza w Szczecinie. Cena to 3500zl ze wszystkim. Poszedłem tam z polecenia i baaardzo polecam. Ten doktor operuje w szpitalu na codzień i robi tam napraaaawde fajne rzeczy typu operacje robotem da Vinci. To co prawa nie ma związku z obrzezaniem, ale pokazuje jak mądrym i dobrym lekarzem jest ten gościu.
Ja jestem mega zadowolony i po zdjęciach w moim wątku też chyba można uznać że robota wykonana jest świetnie.
 

siemson

New member
@Agam Dr. Wojtarowicz: 3500zł, Szczecin, 374km-475km, 5h 20min drogi
@RandomGuy Dr. Wojciech Tur: 3500zł, Warszawa, 168km-233km, 3h drogi
@Danzig Dr. Chomicz: 3500zł, Białystok, 311km-421km, 4h 10min drogi

Chyba, że jest cos bliżej? Toruń, Bydgoszcz, Łódź i okolice?
Słyszałem że Dr. Chomicz wykonuje jeszcze zabiegi w Warszawie czy to prawda?
 

siemson

New member
@RandomGuy ja i najbardziej nastawiłem się na zabieg u Dr. Chomicz i tak bo dużo czytałem i widziałem same pozytywne opinie ale jeżeli jest jakiś równie dobry doktor bliżej, to czemu nie.
 

Podobne tematy

Do góry