problemy ze ściągnięciem napletka tydzień po zabiegu

pamo

New member
cześć, tydzień temu miałem zabieg, opuchlizna już prawie zeszła, mimo to ciągle nie mogę ściągnąć napletka. Czy to normalne? Szwy jeszcze nie odpadły. Jest troche lepiej niż było ale napletek nie cche zejść do rowka.
 

Alex

New member
Miałem podobną sytuację jak Ty. Mi lekarz powiedział, że wystarczy wydłużyć wędzidełko i będzie OK. Jak się później okazało, był w błędzie.
Niedawno poddałem się zabiegowi obrzezania całkowitego i jest gitara.

Może załącz jakieś fotki, postaramy się pomóc.
 

pamo

New member
w zasadzie tam nic nie ma, opuchlizna zeszła dosłownie po 3 dniach, nic nie krwawi, rany prawie nie ma, teraz zostały mi tylko szwy pod napletkiem. Może to ich wina? Jak próbuje ściągnąć to w pewnym momencie zaczyna mnie tak jakby sfędzieć i dalej chyba się boje ruszyć... miałem chyba poszerzany ten otwór i powiększanie albo pomniejszanie wędzidełka, w sumie nie wiem bo dali mi pigułke gwałtu i tak jakoś piąte przez dziesiąte zrozumiałem co do mnie mówił lekarz;)
 

Rolery

New member
Witam.
W zeszły czwartek (16.12.2010r) miałem robiony zabieg, poszerzanie napletka + usuwanie wędzidełka. Odnośnie tego mam pare pytań, mianowicie...
Czy podczas wzwodu to normalne ze na miejscu szwów napletek nie chce zejsc dalej? po prostu blokuje mi sie w polowie zolędzia, a dalej uciskają go bardzo szwy, co powoduje kosmiczny ból :(
W stanie spoczynku jest wszystko OK.
Czy po rozpuszczeniu się szwów, napletek WKOŃCU cały zejdzie z zołędzia bez zadnych problemów ?
prosze o pomoc !
 
Podobne tematy

Do góry