Problemy z utrzymaniem wzwodu

janeeczek

New member
Witam! Krótko i na temat, wyniki w normie, testosteron, prolaktyna itd wszystko w widełkach. Poranne wzwody są lecz nie zawsze, często budzę się w nocy i wtedy wzwód występuje. Przy porno staje lecz nie w pełni, partnerki stałej brak. Problem pojawił się około rok temu ale jakoś tak go zlekcewazylem, raz wziąłem kamagre od kuzyna, pół tabletki przed stosunkiem i penis jak drut, to było to. Mam 28 lat, 185cm wzrostu i 85 kg, libido takie sobie choć jak pomyślę o panienkach to staje, nie zawsze ale jednak. Jeżeli występuje wzwód ale niepełny to gdzie szukać problemu ? Wcześniej nie miałem kłopotów, stawał na pstrykniecie palcami w 100%.
 

Adamo87

New member
Tego typu problem może mieć podłoże psychiczne. Nie jestem przemęczony ostatnimi czasy? Zarówno taki stan, jak i duże stresu skutecznie wpływają na spadek zdolności seksualnych.
 

amenek5

Member
Jeżeli jest to dłuzszy okres nalezy się zacząc zastanwiac i szukąc jakis sposob , jezeli chwilowe, nalezy spokojnie poczekac. Tez miewam takie zachwiania . Towarzyszy temu głownie zmeczenie stres albo masz zajeta glowe czyms innym
 

wzawisza471

New member
albo jesteś przemęczony, zestresowany, mało ruchu, złe odżywianie się, problemy pyschiczne też mogą tutaj mieć jakieś podłoże lub zwyczajnie się zablokowałeś w jakiś sposób. Spróbuj wyluzować a nie myśleć o tym czy mi stanie czy też nie, też miewałem problemy czasami w takich sytuacjach i posiłkowałem się maxonem bo szybko po połknięciu działa, tak że laska nawet nie podejrzewała, że mam problemy z erekcją tylko była w szoku, ze tak długo mogę, a że nie mam stałej partnerki to nic nie traciłem takimi praktykami
 

janeeczek

New member
Witam po dłuższym czasie! Problem niestety nadal występuje, mam nerwicę i jestem umówiony do terapeuty. Zrobiłem badania krwi niedawno ponownie, wszystko w normie, nie pije alkoholu od pół roku, zacząłem też więcej się ruszać. Nie mam aktualnie stałej partnerki. Był już okres, że było lepiej, w ciągu dnia zdarzały się spontaniczne wzwody oraz normalne poranne tyle tylko, że krótkotrwałe. Nie zrobiłem tylko próby wątrobowej, robiłem badanie moczu, nic nie wykryło, mocz oddaje normalnie, strumień obfity, nic nie boli ale jakby jądra były mniejsze, działam dalej i liczę, że będzie tylko lepiej!
 

Podobne tematy

Do góry