Problemy z formalną stroną zabiegu

misiek.awp

New member
Witam. Mam 18 lat i niecały rok temu stwierdziłem, że mam stulejkę (lub jakiś podobny problem) mianowicie napletek zsuwa się bez większych w problemów w spoczynku ale podczas wzwodutylko do 1/3 rzołędzi. Próba zsunięcia go dalej bardzo nie boli (nazwałbym to lekkim dyskomfortem) ale po prostu jest fizycznie niemozliwa bez względu na to jak mocno bym próbował.
Na wstepie musze zaznaczyć naturę mojego problemu a mianowicie : nie mam dobrego kontaktu z rodzicami, dlatego też czekałem z tym do pełnoletności (brakowało mi niecałego roku gdy odkryłem problem) i tu następują moje pytania:
1. Uczę się w liceum więc jestem jeszcze ubezpieczony na matkę i aby pójść do lekarza lub na zabieg musiałbym okazać jej książeczkę ubezpieczeniową, czy będzie w niej jakaś notatka o tym, że byłem u urologa i miałem przeprowadzony zabieg (lub w jakiś inny sposób będzie się mogła przez to o tym dowiedzieć)?
2. Czy po zabiegu od razu wychodzi się do domu czy będę musiał zmyślać, że idę na noc na impreze do kumpla)
3. Czy jeśli pójdę na zabieg prywatnie to rozwiąże mój problem i nie będę potrzebował, żadnych dokumentów rodziców (oraz ile to mniej więcej kosztuje).

Na zabieg jestem zdecydowany ale chcę to zrobic bez wiedzy ani ingerencji rodziców gdyż zwyczajnie sie z nimi już od wielu lat nie dogaduję i zaraz po liceum planuję się wyprowadzić.

Pozdrawiam i liczę na wyrozumiałość.
 

bergen

New member
Sprawe da sie ukryc, ale nie lepiej sprobowac powiedziec? Byloby prosciej.

Z pewnoscia po zabiegu bedzie widac ze cos jest z Toba nie tak, problemy z chodzeniem, etc.
 

tryku91

New member
Tez czekałem na zabieg do 18stki i wczoraj załatwiłem sprawe. Wszystko da sie ukryc ;) idz do lekarza wez skierowanie do urologa, umow sie na wizyty w NFZ i po konsultacji wszystkiego sie dowiesz.. Ja po zabiegu trwajacym 10 min zostalym puszczony do domu. Po powrocie wkrec rodzica ze zle sie czujesz.. Bo jeszcze poprosza Cie o jakas pomoc, cos przyniesc zaniesc pozamiatac a tego op zabiegu nie bedziesz w stanie zrobic..
 

misiek.awp

New member
Tryku mam prozbe podaj mi swoje gg bo widzę, że miałeś taką samą sytuację jak ja i byłbym wdzięczny za odpowiedź na kilka pytań.
 
Podobne tematy

Do góry