• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

problemy po obrzezaniu

adas039

New member
Witam, 5dni temu w poniedziałek (jest piątek) udałem się na zabieg obrzezania całkowitego jako przyczyna była to stulejka. Wczoraj około godzin wieczornych (22:00) nie mogłem się wysikać, tak jakby zlepiła mi się cewka moczowa. Dopiero po 5minutach pomyslalem ze popsikam te miejsce octaniseptem i puściło - poleciałp tylko z jednej dziurki takiej mniejszej (ujscie cewki najprawdopodobniej przez opuchlizne podzielilo mi sie na dwie czesci). Teraz zauważam że jakiś dziwny płyn wydostaje mi się tą dziurką. Jest on biało/żółty nie ma zapachu, czy powinienem się.martwić? Na SOR sie hoje jechać ze względu na cewnik
 

Zib33

Active member
O ile chwilowe opuchnięcie cewki może się zdarzyć, to biało/żółty płyn może sugerować infekcję. Normalnie śluz jest przezroczysty. Jeśli masz problem z sikaniem, to nie ma się co bać cewnika, bo to może w skrajnym wypadku uratować życie. Zdecydowanie pokaż się lekarzowi.
 

adas039

New member
O ile chwilowe opuchnięcie cewki może się zdarzyć, to biało/żółty płyn może sugerować infekcję. Normalnie śluz jest przezroczysty. Jeśli masz problem z sikaniem, to nie ma się co bać cewnika, bo to może w skrajnym wypadku uratować życie. Zdecydowanie pokaż się lekarzowi.
Dziękuje bardzo - mam pytanke czy cewnik bardzo boli? I ile trzymają w szpitalu z cewnikiem? Zauważylem że kolejny dzień z rzędu na opatrunku pojawia się jakaś żółta wydzielina w dwóch miejscach, na poczàtku myślałem że to normalne ale jednak to juz 5 dzien po operacji
 

adas039

New member
O ile chwilowe opuchnięcie cewki może się zdarzyć, to biało/żółty płyn może sugerować infekcję. Normalnie śluz jest przezroczysty. Jeśli masz problem z sikaniem, to nie ma się co bać cewnika, bo to może w skrajnym wypadku uratować życie. Zdecydowanie pokaż się lekarzowi.
a tutaj zdjęcue tej jednej dzurki którą sikam od 2 dni tylko nią.
 

toastt

Well-known member
@adas039 wcześniej sikałeś tą dziurką powyżej (najbliższą Tobie, jak patrzysz na penisa z góry)? Jeśli tak, to dziwna sprawa. Może się wytworzyła jakaś przetoka po usuwaniu wędzidełka. Podkreślam jednak, że ja się na tym nie znam.
 

adas039

New member
@adas039 wcześniej sikałeś tą dziurką powyżej (najbliższą Tobie, jak patrzysz na penisa z góry)? Jeśli tak, to dziwna sprawa. Może się wytworzyła jakaś przetoka po usuwaniu wędzidełka. Podkreślam jednak, że ja się na tym nie znam.
tak, wcześniej nią sikałem - czy jest szansa że po prostu to przez opuchlizne? ktos miał taki sam problem na forum i mu ,, samo przeszlo ". Martwic się i isc jutro do lekarza?
 

toastt

Well-known member
@adas039 myślę, że taka już twoja uroda i trzeba po prostu poczekać. Jeżeli Cię to niepokoi, to idź w przyszłym tygodniu do lekarza. Nie wygląda mi to na tak pilną sytuację, żeby wymagała pójścia do lekarza w niedzielę.
 

nope

Well-known member
A wiec tak. Opuchlizna norma, opuchlizna cewki norma, zolta wydzielina norma - to limfa. Jad z cewki sie zdarza po obrzezaniu ale to akurat mozna skonsultowac z lekarzem czy to nie jest jakas infekcja lub cos związanego z wędzidełkiem. U mnie tez cos cieklo z cewki po obrzezaniu, jak to zasychało to sklejało mi ujscie z gaciami (niezbyt przyjemne) mozesz sobie kupic masc z witamina a i smarowac ujscie cewki, ja tak robiłem i mi pomagało w tych gorszych dniach jak sie goiłem.
 

adas039

New member
A wiec tak. Opuchlizna norma, opuchlizna cewki norma, zolta wydzielina norma - to limfa. Jad z cewki sie zdarza po obrzezaniu ale to akurat mozna skonsultowac z lekarzem czy to nie jest jakas infekcja lub cos związanego z wędzidełkiem. U mnie tez cos cieklo z cewki po obrzezaniu, jak to zasychało to sklejało mi ujscie z gaciami (niezbyt przyjemne) mozesz sobie kupic masc z witamina a i smarowac ujscie cewki, ja tak robiłem i mi pomagało w tych gorszych dniach jak sie goiłem.
bardzo dziękuje za odpowiedź :D
 

Zib33

Active member
Dziękuje bardzo - mam pytanke czy cewnik bardzo boli? I ile trzymają w szpitalu z cewnikiem? Zauważylem że kolejny dzień z rzędu na opatrunku pojawia się jakaś żółta wydzielina w dwóch miejscach, na poczàtku myślałem że to normalne ale jednak to juz 5 dzien po operacji
Sam cewnik nie boli. Jest tylko nieprzyjemny podczas zakładania i usuwania. Za to fajnie się sika przez otwarcie zaworu.
 

nope

Well-known member
Limfa, albo proces ziarniny jezeli z tych rzeczy to jest git. Moze tez byc jakas infekcja rany. Ogolnie mozesz isc do lekarza dla swietego spokoju.
 

toastt

Well-known member
Wygląda na ropę, wygląda na to, że wdała się jakaś infekcja w ranę. Czy rana jest ocieplona, bolesna? Czy ten płyn ma jakiś zapach? Ja bym się wybrał do lekarza i przestał leczyć na forum. Tutaj owszem można uzyskać poradę, ale to nie jest poradnia urologiczna przez internet.
 

adas039

New member
Limfa, albo proces ziarniny jezeli z tych rzeczy to jest git. Moze tez byc jakas infekcja rany. Ogolnie mozesz isc do lekarza dla swietego spokoju.
yup, pisalem z doktorem i generalnie przepisał mi antybiotyk 2x dziennie / tydz. to moze byc jakies zakazenie i na wszelki zeby sie nie rozniosło bardziej ;)
 

adas039

New member
Wygląda na ropę, wygląda na to, że wdała się jakaś infekcja w ranę. Czy rana jest ocieplona, bolesna? Czy ten płyn ma jakiś zapach? Ja bym się wybrał do lekarza i przestał leczyć na forum. Tutaj owszem można uzyskać poradę, ale to nie jest poradnia urologiczna przez internet.
ma zapach jakby jajka kurzego, tak mi sie wydaje. Rana lekko boli tak jak bolała ocieplona raczej nie jest. Lekarz przepisał mi antybiotyk wiec powinno byc okej ;)
 

Podobne tematy

Do góry