Problem z sikaniem - WAŻNE!

stulejkowicz997

New member
cześć, napotkał mnie chyba poważny problem. Już trzeci raz przy oddawaniu moczu, kiedy przechodzi z cewki moczowej do penisa czuję, jakbym nie mógł tego wydalić i tak jakby mi się cofa, a potem w końcu udaje mi się wysikać, ale strumień który leci ma tak jakby o wiele mniejszy promień (mam nadzieję, że rozumiecie) i całość sikania zajmuje mi powiedzmy 2x więcej niż poprzednio a przy tym towarzyszy jeszcze ostry ból szczypania. Miał tak ktoś albo wie o co tu chodzi? :< wczesniej oddawałem mocz bez problemów, bez bólu i średnica strumienia była 2x większa. Proszę o pomoc!
 

patryk9312

New member
Ile czasu po zabiegu? Możliwe że złapałeś jakieś zakażenie dróg moczowych, albo cewki moczowej a jeśli nadal będziesz to odczuwał to radzę skonsultować się z urologiem lub lekarzem rodzinnym :)
 

Pan_Ahmed

New member
Wydaje mi się, że Twój problem polega na tym, że przed zabiegiem cewka moczowa była wiecznie nawilżona przez napletek. Dzięki temu przy wydalaniu moczu cewka momentalnie i z łatwością się otwierała dając ujście moczowi.
Obecnie nie posiadasz napletka, Twoja cewka jest sucha, nic jej nie nawilża, co powoduje problem z jej "otwarciem".
Ja pierwszego ranka po zabiegu miałem tak, że poszedłem się wysikać, puszczam zwieracze a tu nic! Przeraziłem się, bałem się, że coś mi się zaraz stanie, to było jak zaparcie tylko z przodu ;) Jednak po chwili kropla za kroplą zaczęło lecieć, aż w końcu zrobił się strumień. Z początku był to słaby strumień i mocz rozpryskiwał się w co najmniej dwie strony, ale z upływem dni strumień robił się coraz silniejszy a po dłuższym czasie zaczął być prosty i grubszy.
Z czasem żołądź się do wszystkiego przyzwyczaja. Cewka przestaje wymagać wiecznego nawilżenia, staje się odporniejsza i nie ma żadnych problemów z oddaniem moczu.
Nie masz się czym martwić.
Pozdro!
 
Do góry
TOPlist