• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Problem z napletkiem

gustlik9001

New member
Witam wszystkich.
Chciałbym opisać dwa występujące u siebie przypadki. Od kiedy pamiętam, moja żółądź w większości jest koloru niebieskawo/fioletowo/sinego, co w gruncie rzeczy nie wygląda zbyt estetycznie i nie wiem co może być tego przyczyną. Drugą sprawą jest kleistość napletka/żołedza. Ogólnie zazwyczaj chodzę z odsłoniętą żolędzia przez cały dzień, ale gdy tylko zsunie się ona z powrotem na swoje miejsce mam problem, bo przy ponownym odciągnięciu napletka penis się klei. Problem występuje nawet chwile po umyciu się, więc nie wiem czy jest to kwestia higieny. Dodam, że jako młody chłopak miałem problemy z odciąganiem napletka, jednakże w wieku ok. 13 lat sam to rozpracowałem i teraz jest akurat w tym przypadku wszystko ok. Stosowałem równie maść o nazwie Clotrimalizolum, co po ok 2 tyg czasu dawało b. fajne efekty w postaci braku klejenia się i widocznej poprawy koloru, jednakże po odstawieniu preparatu problem powrócił. Będę wdzięczny za każdą sugestię, pozdrawiam.
 

artof

New member
Clotrimazol, zresztą jak większość masci przeciwgrzybiczych, należy stosować jeszcze kilka tygodni PO ustąpieniu objawów, inaczej, tak jak u Ciebie, powrócą :wink:
 

Podobne tematy

Do góry