• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

problem z napletkiem po zabiegu wędzidełka

Aart

New member
Witam Was, jestem już prawie 6 miesięcy po zabiegu wydłużenia wędzidełka. Lekarz przed zabiegiem poinformował mnie, że może być jeszcze problem z zaciasnym napletkiem, który tworzy delikatny pierścień. Dodał, że z czasem napletek się rozciągnie i będzie lepiej. Chciałem Was zapytać jak wyglądało to w Waszym przypadku, może ktoś z Was również miał taki przypadek? Dodam, że czuję lekki dyskomfort w przypadku sexu używając prezerwatywę. Liczę na Wasze odpowiedzi. Pozdrawiam
 

Gordon123

New member
Możesz mieć lekko za długi napletek dlatego z prezerwatywa może być właśnie problem. Ja chyba też mam lekko dłuższy ale nie używam prezerwatyw. Każdy jest inny ;)
 

Aart

New member
Może doprecyzuje, że chodzi o dyskomfort w postaci lekkiego ucisku napletka w czasie wzwodu i tworzy się delikatny pierścień. Jestem ciekawy, czy rzeczywiście z czasem to się rozciągnie i nie będzie dawać juz takiego efekty ucisku? Może ktoś z Was miał podobnie?
 

Trolo

Well-known member
Powinieneś kolego okolo 2 tyg po zabiegu juz w trakcie wzowdów zsuwać napletek, żeby blizna sie rozciągała. Masturbowac się naciągając napletek. Powinieneś to robić codziennie, a blizna się rozciagnie.
 

Aart

New member
Używasz coś na bliznę? Contractubex albo inne specyfiki?
Nie używam żadnego specyfiku zgodnie z zaleceniem urologa. Powiedział że nie ma takiej konieczności. Wy używacie? 😅używałem i rozciągałem po krótkim czasie od zabiegu, generalnie nie chodzi o miejsce wędzidełka bo z tym raczej nie mam problemu chodzi tutaj o napletek, który nachodzi na żołądź 😅
 

Oreo134

Member
Właśnie ja też sie pytałem swojego lekarza czy by mi przepisał maść na blizny na wędzidełko to powiedział że nie będzie potrzebna.
 

Podobne tematy

Do góry