• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Problem z erekcją

michal999

New member
Co polecicie na problem z erekcja? ostatnio po prostu mi nie staje… jestem z zona 15 lat, kocham ją, jednak ostatnio mam sporo spraw na glowie, a to praca, dzieci, przyznaje ze stalem sie bardzo rozdrazniony, a poteguje to jeszcze ten problem z seksem, musze w koncu cos z tym zrobic.
 

tik

Member
Co polecicie na problem z erekcja? ostatnio po prostu mi nie staje… jestem z zona 15 lat, kocham ją, jednak ostatnio mam sporo spraw na glowie, a to praca, dzieci, przyznaje ze stalem sie bardzo rozdrazniony, a poteguje to jeszcze ten problem z seksem, musze w koncu cos z tym zrobic.

Na pierwszy rzut:
1. Badania.Zbadaj sobie jak u Ciebie z testosteronem. Możesz sobie rowniez zrobić badania ogólne - na pewno Ci to nie zaszkodzi.

2. Środki z L argininą. u 90% facetów takie środki dzialaja i nie ma potrzeby sięgania po te na receptę , które zresztą mają wiele skutków ubocznych. Jeśli mogę coś zasugerować to będzie to eromen. Tabletki są skuteczne podobnie do viagry ( nawet robili jakiś czas temu badania)> No i kupisz bez recepty
 

marion

New member
A próbowałeś coś brać przez stosunkiem? Są różne leki bez recepty nawet, ja kupuję sobie w razie potrzeby maxon active. Bo na mnie niestety tak stres działa, że am problemy z erekcją. Więc jak mam jakiś gorszy okres w pracy to kupuję ten maxon, max godzina i działa. W sam raz na przygotowanie się, prysznic, gra wstępna i jestem gotów :)
 

roman88

New member
No i u mnie wybawcą okazał się ten maxon, kupiłem w sumie na próbę, bo nie byłem pewny czy na pewno postawi mojego malego do ponu, ale dał rade. teraz jak mam niemoc, to w szafeczce zawsze jest. niestety panowie trzeba sie przyzwyczaic ze w pwnym wieku juz nie wszystko dziala tak jak powinno. i nawet zadne dodatkowe atrakcje w lozku nie pomogaaja....
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Roman 88 to twój wiek czy rok urodzenia? Bo jak rok urodzenia to chyba jaja sobie robisz piszac ze w pewnym wieku już​ nie działa wszystko jak powinno. Druga sprawa nie ma co przeginac z sildenafilem jak sie go faktycznie nir potrzebuje. Rozumiem wziac pare razy ale nie jako rozwiązanie problemu bez konsultacji lekarskiej.
 

molekin76

New member
Zamiast szukać chemii, idz na siłownie i rozładuj stres. Zapewniam, że bardzo szybko pomoże.


Tak jest, najpierw radzimy sobie naturalnie. Zmiana diety, a w przypadku stresu - koniecznie praca nad sobą i sport super w tym pomaga. Jako dodatkowe wsparcie fajnie działają ziołowe preparaty, np. Ereko, ale generalnie przede wszystkim skoncentruj się na tym stresie - hobby, psycholog, sport.
 

adamkról

New member
wydaje mi się, ze takie tabletki na erekcje moga pomóc, wiadomo że nie cały czas jak juz cos dłużej występuje to coś jets nie tak, ale przez stres zmęczenie również może pojawić się brak erekcji, więc wtedy np taki maoxn pomoże, a po kilku razach już może nie będzie potrzebny. Siłowy wysiłek tez będzie na pewno dobrym wyjściem, wyjść rozładować baterie i od nowa na świeżo zacząć
 

rafał1

New member
u mnie tak było stres i przemęczenie odbiły mi się i to niezłą czkawką, dosłownie zero, nic dołożył sie jeszcze wyjazd na wakacje no i co z tego, że obok moja śliczna żonka ale wiecie dodatkowo jeszcze zmiana otoczenia inne łózko i nic nie było. Ja załamany ona rozczarowana ale po powrocie poszedłem do apteki i trafiłem jak raz na faceta oj jak dobrze jednak trochę się wstydziłem tak do obcej kobiety mówić co chcę kupić Dał mi wtedy tego włąśnie maxona oj wróciły mi siły i to jak. Super biorę go już co jaks czas i nadal działa i to najważniejsze.
 

tik

Member
Z ziolowych środków polecam tabletki Man Tabs. Działanie tak mocne, że na początek sugeruję nie brac całej tabletki. Ale po prostu pół tabletki. I na pól godziny przed seksem. Mozna potem przez ponad kilka godzin bez problemów.
 

enzor

Member
A od tego nie da się uzależnić? Bo zastanawiam się nad kupieniem sobie tabletek Cum on i moze bym sobie kupil ale martwi mnie jedno,mianowicie ze się własnie uzależnię i będe miał problemy potem aby przestać je brac.
 

tik

Member
No chłopie przestań.Uzależnić to się możesz od sildenafilu a nie od ziolowych srodków Tak jakbys sie miał uzależnić od zielonej herbaty. Teoretycznie mozna ale czy jest to możliwe w praktyce? Poza tym miałem ostatnio przerwę w braniu tabletek na erekcję (nie były to konkretnie cum on ale również na bazie l argininy i z podobnym składem).. Teraz jednak wróciłem ponieważ poznałem nową laskę i chce być w każdej sytuacji gotowy (nie chcę się na razie przyznawać,ze mam takie problemy).
 

tik

Member
Penis complete. Troche droższe od cum on, ale z tego co sobie porównywałem to w jednej tabletce jest wieksza zawartość l argininy. Pewnie jakbym był młodszy to postawiłbym na cum on, jednak mam już swoje lata i obawiałem się, że tabletki będą dla mnie za słabe. Jak byłem młody to nie myślałem o tym, ze będę miał problemy z erekcją w przyszłości, jednak z wiekiem faktycznie coś się psuje.
 

Podobne tematy

Do góry