• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Problem z erekcją w wieku nastoletnim

Status
Zamknięty.

XxxpolskaxxX

New member
Witam, od ponad ruku mam zaburzenia erekcji. Chodzi o to ze jak napinam członka to mogę tak trzymać z 3 sekundy nie dłużej bo opada erekcje mam ale nie mogę trzymać napięcia i właśnie od 11 roku życia miałem erekcje najpierw mniejszą ale pużniej coraz twardszą i w wieku 12 lat miałem już bordzo twardą erekcje taką że trudno było ruszać penisem a i był gruby ale puźniej niestety szkoła i jak by to powiedzieć większość mojej klasy soę masturbowało i niektórzy z mojej klasy się tym chwalili ale ja nie wiedze powodu by sie chwalic ale cóż.. I tak gdy zamkneli szkoły było dużo czasu i spróbowałem tego i było przyjemne ale po jakimś czasie zauważyłem że penis się tak jakby spłaszczył chodzi o to że kiedyś może i był mniejszy ale był gruby a teraz mam 16cm (nie wiem czy dużo możecie napisać) i jest płaski i kiedyś jak z ciekawości wsadzilem po rolce po papierze toaletowym to ledwo ledwo wchodził a teraz to z łatwością i jestjeszcze miejsce i póżniej pojawiły się właśnie te problemy i mam kompleksy a poza tym jestem otyły oraz mam taką warstwe tłuszczu na miednicy (tam gdzie jest członek) i chciałbym soę zapytać jak mam to poprawic? Bo teraz mam 14 lat i chciałbym to do 15 roku życia naprawić. Jak macie jakieś rady to piszczie a i przepraszam za bledy ale mam popsuty telefon. A i dodam ze mam stulejke i rozciagam ją i mi dobrze idzie.
 
Status
Zamknięty.

Podobne tematy

Do góry