• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Problem z erekcją po obrzezaniu całkowitym.

Witam. Obrzezanie całkowite miałem wykonywane prawie pół roku temu. Niestety żołądź wciąż dosyć wrażliwy na dotyk w niektórych miejscach. Nie ukrywam, że przed obrzezaniem nie miałem żadnych problemów z erekcją jak i z jej utrzymaniem. Teraz jednak ciężko mi o erekcje z powodu dyskomfortu odsłoniętego żołądzia. Nie wiem jak złapać za członek i jakie ruchy wykonywać żeby pobudzić go do erekcji. Jest to bardzo trudne do sprecyzowania a gdy już się uda to trudno tą erekcje utrzymać czego przed zabiegiem nie było. Erekcje były często i długie. Teraz bez lubrykantu się w ogóle nie obchodzi. Czy ktoś miał podobne problemy po zabiegu i mógłby mi w prosty sposób wytłumaczyć, zobrazować nie wiem... pokazać w jaki sposób teraz stymulować członek ? Pozdrawiam
 

Amek

Active member
Generalnie wydaje mi się trzeba iść na wizytę do urologa, żeby sprawdził czy wszystko tam gra od strony fizycznej, zapewne stwierdzi, że jest ok, potem trzeba pójść do seksuologa i z nim porozmawiać

jeśli chodzi o stymulację to może jakiś żel albo oliwka i tak sobie jeździsz z poślizgiem po prąciu i główce
 

Podobne tematy

Do góry