• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Problem przy wzwodzie

kacper0096

New member
Cześć.

Przy pierwszej partnerce nie miałem żadnego problemu podczas seksu, natomiast po kilku latach gdy zacząłem współżyć z inną kobietą i po kilku miesiącach nagle zacząłem odczuwać ból podczas seksu, być może spowodowane ostrzejszym seksem. Napletek w spoczynku spokojnie schodził, ale podczas wzwodu schodził z lekkim wysiłkiem do rowka i dalej pojawiał się problem. Lekarz stwierdził, że wydłużenie wędzidełka i ewentualne poszerzenie pierścienia. Podczas zabiegu lekarz nie widział za bardzo potrzeby, żeby poszerzyć pierścień i razem stwierdziliśmy, że tylko wędzidełko.

Aktualnie jestem już z miesiąc po zabiegu, napletek przy wzwodzie lepiej się zdejmuje, ale nadal maksymalnie o około 3cm pod żołądź, po czym samoistnie wraca na żołądź. Przez ten powrót napletka prezerwatywa wchodzi lekko pod niego i się nawarstwia. Szczerze to nigdy nie zwracałem na to uwagi, bo nie czułem żadnego dyskomfortu aż do bólu, ale teraz zacząłem się zastanawiać czy nie grozi to pęknięciu i czy powrót napletka na żołądź w jakimś stopniu jest naturalne?(nie jestem czynny seksualnie więc nie wiem jak odczucia podczas seksu)
 

Podobne tematy

Do góry