• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Problem po zabiegu

Damian125

New member
Witam. Mam 21 lat i jestem 3 dni po zabiegu. Ogólnie wnioskuję że wszystko u mnie goi się prawidłowo choć bardzo nie pokoi mnie jedna rzecz. A dokładnie chodzi mi o oddawanie moczu. Ogólnie kiedy się załatwiam nic mnie nie boli, ale mój mocz rozbryzguje się na wszystkie strony, zamiast lecieć jednym strumieniem. Powiedzcie mi czy też tak mieliście? Jeśli tak to kiedy to mniej więcej wam przeszło?
Z góry dzięki:)
 

kruca

New member
Początkowo też miałem ten problem, trzeba nauczyć się odpowiednio jakby go trzymać. ja po 8 dniach opanowałem te sztuke :lol:
 

Damian125

New member
Może nie panikuję jeszcze, ale jest to sprawa która bardzo mnie gnębi i był bym spokojniejszy gdybym usłyszał jak to wyglądało u was?
 

sasza15

New member
Ja miałem tak że dłuższy czas po zabiegu mocz rozdzielał mi się na 4 strumienie, a czasami wogóle bardziej do przypominało strumień z prysznica. Ale teraz jest spoko, przeszło samo. Mam jeden strumień ładnie lecący.
 

kruca

New member
Facet nie bądź w gorącej wodzie kąpany :lol: Poczekaj aż się wygoi szwy wypadną i dopiero można myśleć. Ja jestem już miesiąc po zabiegu i gitara gra. Dopiero jakoś tydzień może dwa od zabiegu wszystko się wygoiło choć nie do końca
 

Podobne tematy

Do góry