Preejakulat i problem przedwczesnego wytrysku

krecik17

New member
Mam dwa pytania:
1). Od okołu 3 miesięcy mam dziewczynę i problem polega na tym iż podczas np całowania dochodzi do wytrysku. Jest to mały wytrysk prawie tego nie czuć, ale jak zagląda się w majtki to widać że coś tam jest. I czuć ogólnie to że coś poleciało.
2). Mój drugi problem polega na wczesnym wytrysku, można jakoś temu zaradzić.
Bardziej mnie interesuje moje pierwsze pytanie.
Czy warto z tym pójść do urologa, a może ktoś miał już taki problem i wie co trzeba zrobić ?

Sorki że tutaj, ale w innych działach leży to bez odpowiedzi.
 

krecik17

New member
Mój problem polega na tym iż podczas całowania się wydziela mi się sperma. Nie są to duże ilości, ale przeszkadzają mi w życiu. Nie czuję się komfortowo kiedy czuje iż mam w majtkach mokro. Problem ten występuje kiedy jesteśmy normalnie ubrani. Problem ten występuje również wtedy kiedy leżymy obok siebie. Proszę o pomoc co mam z tym zrobić. Za każdym spotkaniem to się powtarza ;( Myślałem ze przez ten czas juz się przyzwyczaję ...
 

Trolo

Active member
adi19et22 napisał:
zwal konia zanim się z nią spotkasz, ogólnie "zwalaj" konia rano jak wstanie i nie powinieneś wytryskać w majty(jesu) :)
sławek83 napisał:
To ci pomógł :shock: Ja na twoim miejscu poszedł bym do lekarza bo to normalne raczej nie jest.

Boże normalnie płakać się chce jak się to czyta.... Zapraszam do lektury http://pl.wikipedia.org/wiki/Preejakulat
To co ci się wydziela to preejakulat. Czyli normalna wydzielina z penisa podczas podniecenia! A nie wy wyskakujecie tu z jakimś waleniem konia, czy pójściem do lekarza, no bez jaj. Znawcy się znaleźli :!: :!: :!: :!: :!:
Teraz sławek83 zabłysnąłeś wiedzą! Miałeś tylko plastykę, a wszystkie rozumy pozjadał i widać w tym poście że każdego do lekarza byś wysłał a nie pomógł!
Haha :D :D :D :mrgreen: :mrgreen: no nie mogę !!!
bo to normalne raczej nie jest
. To że ty nie masz to nie znaczy że ktoś ma.
krecik17 Jak najbardziej nic Ci nie jest, to normalna wydzielina, i tak to czujesz jakby coś wypłynęło i ja też tak mam przy podnieceniu jak się z dziewczyną chociażby całuję na łóżku, itp, itd:) Z czasem to zniknie bo podniecenie zmniejszy się, ale każdy organizm jest inny i w cale nie musi zniknąć całkiem, może się zmniejszyć ilość wydzieliny. Owszem mało komfortowe to jest, ale dziewczyny też są "tam" mokre przy podnieceniu:)
A jeżeli chodzi o przedwczesny wytrysk to wpisz sobie w google, albo poszukaj na forum bo są tematy o przedwczesnym wytrysku i poczytasz sobie. Jeżeli chodzi o przedwczesny w seksie to pracujesz sam albo z partnerką(musisz poczytać), a jak sam się bawisz i szybko tryskasz to nie oglądaj pornosów, albo staraj się myśleć o czymś innym i dłużej ci zejdzie :)
 

bergen

New member
krecik17 napisał:
to nie jest smieszne, prosze o jakies dobre odpowiedzi.

Dobra odpowiedz brzmi: to nie wytrysk, to preejakulat. Nic w tym dziwnego nie ma. Jednym sie wydziela w duzych ilosciach, innym w mniejszych, jeszcze innym (np. mnie) wcale.
 

adi19et22

New member
Jeśli koleś pisze wytrysk to wiadome że jest to sperma przynajmniej tak mi się wydaje, jeśli zwali sobie konia to nie będzie tego :p
ja jeśli masturbuje się i przed dojściem przestane się masturbować to też coś takiego mam :D Mówie ci zwal konia i zobaczysz że będzie git.
 
Do góry