• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Prawdopodobnie stulejka

Mateusz232

New member
Witam
Mam 16 lat , chlopak .
Moj problem polega na tym . Kiedys sie masturbowalem i przypadkiem za mocno naciagnalem napletek i mi pelkl, potem mnie szczypalo i czekalem az sie zagoi [I to byl moj blad] , bo sie zle zroslo i teraz niemoge naciagnac napletka w ogole
Mam sperme wszystko ok rzadko mnie boli [w stanie zwylkym w ogole , ale czasami mnie boli jak jest w wzwodzie] oddawac mocz potrafie bez problemow wszystko ok myje go w srodku tak rozciagam ta skore i patyczkiem do uszu go czyszcze tam i potem woda z prysznica tam leje]

Tylko ja sie obawiam czy mi sie to niepogorszy

Do chirurga niechcialbym isc , moze sa jakies mascie lub jakies leki , jakies sposoby zeby mogl naciagnac do konca go??
Prosze o pomoc [ja juz tak sie mecze 2 lata ] [ nic sie niepogorszylo przez te 2 lata , tylko sie zwiekszyl moj czlonek -_-] to tyle ile moglem powiedziec a teraz prosze was o jakas pomoc porady jakies

[W sprawie mojego problemu jakbyscie mieli jakies pytania to prosze zadawac odpowiem !]

Z gory dziekuje
 

anonimowystul

New member
Idź do lekarza najlepiej, jak najszybciej. Samo pójście do lekarza nie znaczy, że będzie Cię od razu ciął. Lekarz obejrzy sprawę i Ci powie, czy da się z tym coś zrobić jakimiś domowymi metodami, czy potrzebny jest zabieg.

Oczywiście do lekarza specjalisty od członków, czyli do Urologa. Na wizytę u takiego w ramach funduszu NFZ potrzebujesz skierowanie od lekarza rodzinnego, któremu nie musisz mówić o co chodzi, a jedynie że masz problem z członkiem i potrzebujesz skierowanie do urologa.

Nie zwlekaj już dłużej, tylko zasuwaj do lekarza jak najszybciej ;).
 

Podobne tematy

Do góry