Prawdopodobna stulejka (zdjęcia) + białe kropki

Eustachy12

New member
Witam, proszę powiedzcie czy to stulejka, jeśli tak czy jest mocna. Jak to wyćwiczyć, aby skóra schodziła jakimiś domowymi sposobami, ewentualnie z pomocą jakiś maści lub czegoś. Również nie wiem czym są te białe kropki na napletku, na samym końcu. Jak to zwalczyć aby ich nie było? Na żadne obrzezanie nigdy się nie zdecyduje i nikt mnie do tego nie namówi. Mam 19 lat jeśli to ważne. Zdjęcia poniżej:

https://imgur.com/a/4Z2W08e

Z góry dziękuję za odpowiedzi
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Tak masz stulejke. Dojrzejesz bardziej to i sie zdecydujesz na zabieg. Idz do lekarza da ci masc sterydowa i MOZE cos tam skora sie rozluzni. Jak nie to niw zostaje nic jak jej wyciecie. Teraz mowisz ze na zabieg absolutnie nie pójdziesz. Zobaczysz jak bedziesz mial laske i twoj ptak bedzie wygladal ze stuleja beznadziejnie to od razu zmienisz zdanie. Poza tym nie mogac sciagnac napletka nie mozesz dokladbie umyc grzyba, szczególnie w rowku zazolednym. Watpie by jakas panna chciala brac do buzi brudnego i fiuta.
 

Przemek93

New member
Idź chłopie na zabieg, serio, też się bałem. Teraz nawet jak myślisz że nic nie czujesz z zapachu albo ignorujesz zapach to po zabiegu mózg głupieje bo nie czuć nic (wtedy sobie uświadomisz że brudny mały "pachniał"), a nie chcesz np zranić partnerki takim zapachem, a siebie Jej reakcją. A nawet gdybyś miał zamiar na początek ręcznych pieszczot z kobietą to pierwszy kontakt i ból sprawią że pożałujesz że masz stulejkę. Wiem co mówię... Mam znajomą co miała faceta ze stulejką i potrafiła się nim zająć, ale ile znasz takich? Poza tym zapewne widziałeś ptaki na porno, jak wyglądają i jak myślisz jaki się bardzie spodoba partnerce? Taki gdzie żołędzi nie widać bo problem czy piękna nabrzmiała żołądź w pełnej gotowości?
 

maciek2

Member
Na 100% to stulejka jak przedmówcy już powiedzieli. Miałem takie same plamy w miejscu przewężenia. Byłem tego świadomy w zasadzie od dziecka bo rodzice wiedzieli ale myśleli że zabieg dziecka doprowadzi do kalectwa. Na początku tego roku poszedłem na zabieg w wieku już 33 lat. Bardzo żałuje, że nie zrobiłem tego wcześniej. Miałem całkowite z wydłużeniem. Doznania nie są gorsze ale są inne. Jakbym wiedział jak to zmieni moje samopoczucie to zrobiłbym ten zabieg min. 10 lat wcześniej. Pomyśl o tym na serio zanim się wpieprzysz w jakieś kompleksy w jakie ja wpadłem przez to bo potem sam chirurg to będzie za mało.
 

jerzy1

New member
Oczywiście, że masz klasyczną stuleję i tak jak mówią, idź do lekarza czym prędzej, bo potem do samego problemu stulejki dojdą kompleksy, strach przed zbliżeniami, nawet sam nie będziesz świadomy, jak bardzo się kontrolujesz i stresujesz, wiem co mówię. Przedmówcy też Ci to mówią. Co do wstydu, chłopie daj spokój, wiem że jesteś młody i Twój przyjaciel wydaje Ci się całym światem i księciem, ale serio - lekarz widzi po 10 takich fiutów dziennie, a kolejnych 10 operuje tygodniowo. Ważne, aby znał się na swojej robocie i potrafił podejść do tego umiejętnie. Poza tym pomyśl sam - skoro boisz się / wstydzisz reakcji lekarza, to co dopiero będzie przy pannie? A uwierz mi, lekarz jest 100x bardziej delikatny niż słowa, które może wypowiedzieć Ci rozczarowana kobieta...
 
Rozpoczęty przez Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
D czy tu stulejka nabyta? Stulejka 11
K Czy to jest stulejka? Stulejka 2
K Czy to jest stulejka? Stulejka 5
F Czy to jest stulejka Stulejka 4
A Czy to jest stulejka ? Stulejka 3
Podobne tematy

Do góry