• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Pozostawione wędzidełko po odcięciu

cinas345

New member
Cześć. Jestem drugi dzień po zabiegu podcięcia wędzidełka, niestety poszedłem na NFZ przez co teraz pluje sobie w brodę. Mam wrażenie, że lekarz po prostu odciął je od żołędzi i pozostawił resztę. Wygląda to okropnie, z napletka wystaje centymetrowy kawałek skóry. Spotkał się kiedyś ktoś z czymś takim? Iść do niego żeby poprawił czy szukać innego lekarza? Czy może narazie poczekać aż trochę się zagoi?
 
Ciesz się że nie wyciął za dużo , znajdź polecanego lekarza w twojej okolicy i idź na konsultację , tylko najpierw sprawdź dobrze czy to nie partacz jakiś , nie ma co oszczędzać na takich sprawach
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Bardzo często napletek jest jeszcze przyczepiony od tylu do grzyba kawałkiem skóry. Taki paseczek i często ludzie myślą że to wędzidełko. A tak naprawdę wędzidełko jest pod spodem. Nie mógł Ci odciąć wędzidełka i tak zostawić. Możliwe że przeciął właśnie te skórę o której napisałem. U jednych np napletek jest zrosniety na dużym obszarze z grzybem a u innych tym kawałeczkiem skóry, która np za dzieciaka nie puscila sama z siebie. Wrzuć zdjęcie co on tam Ci zmajstrowal będzie można ocenić. Wędzidełko to taka biała żyłka, prawie identyczna jak pod językiem. Jak zsuwasz teraz napletek I widać od spodu grzyba biegnącą biała żyłkę to właśnie wędzidełko.
 

Podobne tematy

Do góry