• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

powrót problemu ?

lukasz951.98

New member
Jestem ponad 3 tygodnie po zabiegu plastyki wędzidełka (mi się wydaje, że zostało usunięte, bo ja go tam nie widze). Po 2 tygodniach nie mialem już ani jednego szwa, w tej chwili jest ładna blizna. Wczoraj pierwszy raz ściągnęłem napletek podczas wzwodu i jest problem... Gdy ściągam napletek żołądź schyla się minimalnie w dół, ale mogę ściągnąć do końca i nie ma przy tym żadnego bólu ani dyskomfortu. Jest lepiej niż przed zabiegiem. Czy taki stan wymaga ponownego zabiegu ? Czy to się z czasem wypracuje ?

Pozdrawiam.
 

Krakersik

New member
lukasz951.98 napisał:
Jestem ponad 3 tygodnie po zabiegu plastyki wędzidełka (mi się wydaje, że zostało usunięte, bo ja go tam nie widze). Po 2 tygodniach nie mialem już ani jednego szwa, w tej chwili jest ładna blizna. Wczoraj pierwszy raz ściągnęłem napletek podczas wzwodu i jest problem... Gdy ściągam napletek żołądź schyla się minimalnie w dół, ale mogę ściągnąć do końca i nie ma przy tym żadnego bólu ani dyskomfortu. Jest lepiej niż przed zabiegiem. Czy taki stan wymaga ponownego zabiegu ? Czy to się z czasem wypracuje ?

Pozdrawiam.
Moim zdaniem to chyba normalne ale najlepiej jeśli zapytasz się lekarza na wizycie kontrolnej. Ostatecznie możesz zapodać jakieś fotki (tylko w miarę ładne, wyraźne) to może ktoś będzie w stanie coś ocenić.
 

lukasz951.98

New member
na wizycie kontrolnej bylem 10 dni po zabiegu i lekarz powiedział, że jest dobrze. Ale ja już sam nie wiem co o tym sądzić, fotki postaram się dodać jak tylko będę miał czas.
 

krzysiek83

New member
To, że żołądź przy ściąganiu napletka lekko leci w dół jest normalne i naturalne. Tak miałem przed naderwaniem wędzidełka, po naderwaniu i teraz po jego wycięciu też tak mam z tym, że jest to tak minimalne że w niczym nie przeszkadza.
 

Krakersik

New member
lukasz951.98 napisał:
I jeszcze jedno. Jak ściągam napletek, to na końcu zostaje trochę "skóry" i jak puszczę to on wraca do rowka. To normalne ? Nie będzie to przeszkadzało, gdy będzie nałożona prezerwatywa ?
Mam dwie fotki, sory za jakość, robiłem telefonem.

http://s9.postimg.org/ppc5qkua7/zdj_cie0202.jpg
http://s16.postimg.org/b0a0py68l/zdj_cie0222.jpg
O chłopie :shock: Tak to ja bym chciał żeby mój "wacław" wyglądał :x Jak dla mnie tu nie ma żadnego skrzywienia. Pokazałbym Ci swojego ale za cholerę nie mogę go ściągnąć :cry: To byś zobaczył prawdziwą masakrę :!:
 

lukasz951.98

New member
Dzięki, podniosłeś mnie na duchu :) Ale chciałbym żeby ktoś jeszcze wyraził swoją opinie abym mógł być spokojny. A to, że napletek wraca do rowka po puszczeniu to normalne ?
 

lukasz951.98

New member
a to, że przy ściąganiu napletka do końca (podczas erekcji) zostaje taki nieduży pierścień ze skóry to normalne ? ta skóra tylko jest na górze penisa, od strony wędzidełka wszystko się rozciąga po penisie. I jak puszcze to napletek wraca do rowka. To normalny stan czy wymagający zabiegu ?
 

mudżahedin

New member
wszystko jest w jak najlepszym porządku, mam tak samo jak Ty. to, że na górze jest taki jakby pierścień to nic. od spodu widać wyraźnie, że jest ok, nic nie ciągnie. a tym, że po puszczeniu napetka nasuwa się on na żołądź się nie przejmuj - stan jak najbardziej normalny. Zdarzają się tacy, którym się skóra nie cofa; tak samo jak są ludzie mający zarówno 160 jak i 210 cm wzrostu
 

Podobne tematy

Do góry