Powiększenie penisa

savag

New member
Witam. Proszę tutaj o jakieś realne informacje . Czy komuś z forum udało się może powiększyć penisa? Mam duze kompleksy z tego powodu bo mam niewielkiego penisa a raczej mi już więcej nie urośnie ( mam 22 lata). Przez to hamuję się w kontaktach z kobietami , wstydze się ich oraz mam problemy w nawiążaniu bliższej relacji. Czy ktoś może mi tutaj napisać czy jest jakiś skuteczny srodek na to aby realnie powiększyć penisa
 
Ja nie wiem kolego.. ale chyba jedyne.. co może coś dać.. to skalpel.. kiedyś czytałem że chirurg.. podcina jakieś tam wiązadła.. żeby penis nie chował się w ciele (co jest inwazyjne bo niesie ryzyko impotencji) oraz można nastrzykiwać penis tłuszczem (chyba swoim). Ewentualnie.. poszukaj kontaktu do jakiegoś fachowca.. możesz szukać tu na forum.. umów się na wizyte.. pokaż sprzęt..i niech oceni.. lub coś doradzi.. może odeśle Cię tylko z kwitkiem do psychologa :)
 

kontak

Member
Na pewno nie myśl o operacji.Wprawdzie jest możliwość takiego zabiegu ale niesie on ze soba znaczne ryzyko. Możesz przy nim uszkodzić funkcje penisa oraz zostaniesz kaleka do konca życia. Ćwiczenia dają kiepski efekt, pompki trzeba stosować regularnie przez rok aby coś zobaczyć.
Najlepszym rozwiązaniem w Twojej sytuacji byłyby tabletki. Słyszałeś może o penilarge? Jest to kuracja 3-miesięczna. Daje dobre efekty.
 

savag

New member
Tak. Slyszałem o nim. Na jednym forum kulturystycznym go opisywali oraz nawet zastanawiałem się aby go zamówić. Rozumiem tutaj,że sam przyjmowałeś ten środek ? Przez jaki czas go brałeś? Oraz po jakim mniej więcej czasie widziałeś u siebie jakieś efekty/ Czy to nie jest również tak,ze penis się powiększy ale wraca potem do normy jak już przestajesz brać te tabsy?
 

kontak

Member
Tak Jakbym ich nie przyjmował to bym tutaj o nich nie pisał. Brałem je ponad rok temu czyli minął szmat czasu od przyjmowania tabletek ale efekt nie przeminął.Penis nadal jest powiekszony a również obawiałem się czy aby nie powróci do stałej wielkości. Pamiętam ,że po miesiącu przyjmowania byłem trochę zawiedzony bo nie widziałem efektów ale te pojawiły się dopiero w 2 miesiącu przyjmowania. po 3 miesiacach dopiero widać było ostateczny efekt.
 

stefannn

New member
U mnie penilarge również zadzialał. 3 miesiące - 3 cm - przy regularnym stosowaniu. Ale to wystarczyło by znaleźć się powyżej średniej u mnie.
 

user842

Member
A ja brałem witaminę C i urósł 5 cm w tydzień.

P.S. To oczywiście ironia. Nie da się powiększać penisa tabletkami, a powyższe posty to niestety reklamy zlecone przez producenta. Mam nadzieję, że administracja zacznie je usuwać.
 
Do góry
TOPlist