• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Powiększenie penisa Penilarge

kormak

New member
Panowie mam pytanie. Czy ktoś z Was w przeszłości powiekszał penisa tabletkami penilarge? Obecnie poważnie się nad tym zastanawiam bo wielkość mojego penisa to moj wielki kompleks, z którym probuje walczyć od wielu lat ale mi się średnio udaje. Penis mój jest wielkości 11 cm czyli niewiele. Nie byłem do tej pory z dziewczyna. Wprawdzie prawie raz doszlo do stosunku ale potem zrezygnowałem z uwagi na to,że bałem sie jak ona będzie się na mnie patrzyła ( wiedziałem,że nie będe dla niej pierwszym i po prostu bałem się,że mnie porówna do tego poprzedniego).
Do tej pory ćwiczyem penisa i stosowałem pompki ale nic nie dało efektu Jak jest z Penilarge?
 

OleQ

New member
Tabletkami sobie niczego nie powiększysz, jak słyszę że ktoś sobie kupił tabletki na powiększenie penisa czy kobieta chce mieć większe cycki to łapię się za głowę. Ludzie są coraz głupsi i wierzą we wszystko co się im powie ;)
Gdyby tak było ludzie nie poddawaliby się operacji, po co się kroić, cierpieć przez jakiś czas z bólu jak można by było wziąć tabletkę a penis zacznie się powiększać? To śmieszne.
A co do wielkości penisa to nie przejmuj się niczym, najważniejsze to umieć z niego dobrze korzystać heh Zapomnij o tym, czuj się swobodnie, zobaczysz, że będzie wszystko dobrze.
 

stkps

SPAMER
Trzeba przetestować. Skoro nie brałeś tabletek to nie możesz napisa,ze nie da się nimi pwiększyć penisa. Sam przyjmowałem penilarge i mogę napisać z pełnym przekonaniem,że pensa powiększyć się nimi da. Moze nie o 10 cm jak niektórzy piszą ale o 2- 3 to na spokojnie. Tabletki nie sa takie tanie ale zauwaz,ze bezpieczne bo dopuszczone przez krajowy rejestr farmaceutyczny.
Polecam natomiast uważać na tabletki niewiadomego pochodzenia, których jest dosć sporo . Nie wiesz jaki jest ich skład i jak na Ciebie zadziałaja.
 

kormak

New member
No niektórzy pisza,ze penis się powiększy, niektórzy ,że nie ma szans. Sam jednak wolałbym wypróbować jak to naprawdę jest bo operacji się boję ( z tego co czytałem to zabieg chyba nwet nie jest wykonywany w Polsce tak wiec jest to poza moimi możliwościami). Nie chcę sobie za bardzo jeszcze wstrzykiwać do penisa kwasu hialuronowego bo taka opcja rownież jest z tego co się pytałem.
stkps czy brałeś sam te tabletki? Bo mam kilka pytań.
 

stkps

SPAMER
Brałem. Właśnie dlatego piszę. Staram się nie wystawiac recenzji środkom, z ktorymi nie miałem autentycznie styczności bo nie ma to sensu. Wiele osób pieprzy tutaj durnoty o tym,że nie działa a sami nie wyprobowali i takich rzeczy również nie lubie. Sam jak zaczynałem brać te tabsy to również przekonania nie miałem bo nie sądziłem,zę tabletki na powiekszanie penisa mogą działać ale jednak. zadziałały. Akurat penilarge są z tego co czytałem jedynymi z najbardziej polecanych tabletek.
 

alfred666

New member
"Tabletki nie sa takie tanie ale zauwaz,ze bezpieczne bo dopuszczone przez krajowy rejestr farmaceutyczny."
To niewiele znaczy. Lwia część "leków" i suplementów diety dopuszczona do obiegu zawiera syf, żeby specyfik ładnie wyglądał, dobrze smakował i trzymał się kupy.

Spójrzmy na temat z logicznego punktu widzenia: brać jakąś (drogą) chemię, żeby powiększyć nieco wacka? Takim kosztem? Moim zdaniem nie warto i nie ładowałbym się w taki "interes".
 
Fajnie jakby można było powiekszać i pomniejszać co się chce tabletkami :D Jedni by sobie uszy pomniejszali, inni nosy a jeszcze inni powiększali mięśnie. Bo istnieją cudowne tabletki na powiększanie i pomniejszanie :D

Popatrzmy na sprawe logicznie. Jeżeli rzeczywiście takie tabletki powiększałyby przyrodzenia o kilka cm-byłyby na receptę, ponieważ wydłużenie narządu płciowego to zbyt poważne przedsięwzięcie. Lekarze woleliby wypisać receptę niż babrać się w krwi. Operacje wydłużające są bardzo skomplikowane i niebezpieczne, nie wiem czy w Polsce ktoś się tym zajmuje...

Jeżeli Twój penis ma niemniej niż 10 cm-nie powinieneś się niczym przejmować. Ile masz cm?
 

rolls

New member
Panowie czy warto jest dokupić do tabletek Penilarge jeszcze żel z serii? Bo poważnie zastanawiam się nad kupracją ale nie wiem już czy iwnestować w ten żel czy też nie. Jak doradzicie?
 

gliku

New member
Poczytaj sobie na temat skłądu, opinie itd. Na jednych zadziała lepiej na innych słabiej. W dużym skrócie zawiera on takie składniki jak L-Arginina który wpływa na powiekszenie objętości w ciałach jamistych. Powiększenie jest minimalne, ale jeżeli nastąpi we wszystkich to można w ten sposób uzyskać do kilku cm. Tylko trzeba brać regularnie.
 

user842

Member
Nie da się powiększać penisa żadnymi suplementami diety. To wymysły zupełnie sprzeczne z nauką, wymyślone w celach marketingowych.
 

rolls

New member
No to to wiem. Ale chodzi mi tutaj o konkrety;/ Czy kupować sobie same tabletki czy jeszcze dokupić do nich zel ( tani nie jest w końcu)
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Do góry