• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Potrzebuje porady po wtorkowym obrzezaniu

Trolo

Well-known member
No szczerze powiem, że trochę przesadziłeś jak po 4-5 dniach już sprawdzasz jak jest we wzwodzie i ta oponka jest następstwem Twojej za przeproszeniem głupoty. Nikt takich rzeczy nie robi. Octenisept nie służy do zmniejszenia oponki. trzeba przecisnąć ją przez zwężenie i nasunąć napletek. Nie chcę być złym prorokiem, ale wydaje mi się, że za mało zostało wycięte i po zagojeniu będzie pierścień. No cóż poczekamy zobaczymy.
 

Dynamo

New member
Kurde z tym zwężeniem i nasunięciem może być problem bo nawet to do góry nie chce iść jakby tak patrzę to ta oponka jest ponad napletkiem a szwy na napletku są tak umocowane że w ogóle nie idzie tego nasunąć (sory ale za taki chaos ale nie wiedziałem jak to opisać) może poczekam parę dni może zejdzie najgorsze że wizytę mam na za dwa tygodnie dopiero. Jest jakaś maść która pomaga w tych sprawach ?
 

Trolo

Well-known member
Nie ma. Moczenie w naparze z rumiankiem i szałwią pomoże, ale raczej lekarz by to przecisnął, nasunął napletek i opuchlizna by trochę zeszła. Dlatego Tobie też to polecam.
 

nope

Well-known member
Wio do lekarza zeby ci ta oponke lekarz przecisnal, z tym nie ma co czekac. Przepatrz forum jest temat oponce bedziesz wszystko wiedzial
 

Amek

Active member
Kurde z tym zwężeniem i nasunięciem może być problem bo nawet to do góry nie chce iść jakby tak patrzę to ta oponka jest ponad napletkiem a szwy na napletku są tak umocowane że w ogóle nie idzie tego nasunąć (sory ale za taki chaos ale nie wiedziałem jak to opisać) może poczekam parę dni może zejdzie najgorsze że wizytę mam na za dwa tygodnie dopiero. Jest jakaś maść która pomaga w tych sprawach ?
Nie ma maści, powinieneś iść do lekarza albo na SOR czy coś takiego…

jak to teraz wyglada?
 

Dynamo

New member
Jak to wygląda na za przeproszeniem ch**wo szczerze powoli zaczynam panikować bo następna wizytami mam za 2 tygodnie a dziś byłem w razie się spytać czy dało by rade dziś przyjść to powiedzieli mi że nie ma miejsc a do najbliższego miasta ma no z 100 gdzie by mnie wzięli nawet jakbym zajechał to pewnie poradnia będzie zamknięta więc lipa strasznie

 

MKD

Active member
Musisz isc z tym na sor a nie do urologa gdzies prywatnie. Tam Ci to na sile wcisna pod napletek. Niestety to jedynie wyjscie i zapewne zaboli ale musisz to zrobic
 

Podobne tematy

Do góry