• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Potrzebuje porady po wtorkowym obrzezaniu

Dynamo

New member
Ogólnie zdaje mi się że jest git aczkolwiek potrzebuje porady a mianowicie jak wróciłem już do domu ze szpitala to nawet zabardzo nie ruszałem małego ale dziś już tak bardziej mnie zastanawiają dwie rzeczy pierwsza jakie miałem obrzezanie bo lekarz mi nie powiedział a drugi powinienem odciągnąć tą skórę jeszcze niżej żeby było widać szwy czy lepiej zaczekać jeszcze kilka dni. Wiem że są tu tacy specjaliści więc liczę na waszą pomoc z góry dziękuję


 

nope

Well-known member
Miałes najprawdopodobniej obrzezanie cześciowe. Jeżeli jeszcze nie jesteś w stanie i sprawia Ci to spory ból to spróbuj za pare dni ale staraj się dobrze go przemywać. Narazie opuchlizna moze ci przeszkadzac w sciąganiu napletka ale powinno się unormować. Ważne żebyś probowal co jakis czas żebyś mogl zadbac o higiene miejsca szycia
 

Dynamo

New member
Czy sprawia mi to ból sam nie wiem bardziej mam taką blokadę psychiczną bo jak dziś próbowałem ściągnąć to w pewnym momencie poszła kropla krwi i stwierdziłem że dalej nie będę tego robił bo jak szwy się rozwalą to nie będzie fajnie więc poczekam do poniedziałku i dam nać jak to wygląda. A tak się w sumie spytam jeśli chodzi o opatrunki to jakie były by dobre pytanie rodzi się z tego że doktor też tego mi nie powiedział.
 

nope

Well-known member
Troche ogólnie lipa ze doktor ci tego nie pokazał ale ja jak robiłem opatrunki to brałem gazę, rozkładałem ją raz na długość, potem zginałem na pół taką rozłożoną ale na wysokość, tym owijałem miejsce szycia i owijałem przylepcem raz do okoła ale niezbyt ciasno, a potem owijałem jeszcze raz przylepcem ale zahaczałem połową przylepca gazik a druga polowa skóry żeby nie spadał ale nie owijałem tak całego freda tylko zalozmy 3/4 zeby krew dopływała bo tak mi pokazał lekarz xD. Możesz probowac jak wolisz w tym nie ma zadnego w sumie nie wiadomo czego i jak owiniesz tak będzie git ale polecam zaglądnąć do tematu na forum jak robić opatrunek na nocne wzwody. Mi pomógł.
 

Dynamo

New member
A swoją drogą tak zapytam bo jak tak trzyma penisa jak na tych zdjęciach i tak se ściągam tą skórę i w pewnym momencie zaczyna w pojedynczych miejscach wyciekać tak jakby krew ale tak bardziej wodnista coś w tym stylu to mocno źle czy tak ma być ?
 

Dynamo

New member
Witam ponownie o to obrzezanie częściowe 4 dni po zabiegu chyba że liczył też wtorek no to 5 i chciałbym się spytać co o tym sądzicie jest git czy coś jest źle

W spoczynku

W wzwodzie

Z chęcią bym zdjął już tego napletka ale teraz to przy ściąganiu już boli w poniedziałek spróbuję do urlologa zajść
 

latek777

Active member
czemu akurat częściowe wybrałeś? w spoczynku po takim zabiegu wygląda moim zdaniem niezbyt estetycznie, wygląda u Ciebie, ze goi sie ok:)
 

kaloryfer!

Active member
Kogo obchodzi w stanie spoczynku jak wygląda? No chyba że paradujesz z fujara no to rozumiem. Natomiast jak już bydlaka do roboty wyjmujesz to raczej naprężonego.

Moim zdaniem częściowe ma kilka plusów: wiecej napletka wewn., łatwiej zjechać na nożnym, żołądź jest bardziej wrażliwa przez częściowe zakrycie, no i od biedy nadal masz opcje poprawki w razie czego.
 

MKD

Active member
5 dni po zabiegu to jeszcze nawet nie jest wstepnie zagojenie, bedzie sie saczyc krew.

Generalnie czesciowe to spore ryzyko ale widac, ze u Cb powinno byc ok.
 

Dynamo

New member
Chyba jednak przesadziłem z zdejmowaniem tej skórki dziś zrobiła mi się oponka no i teraz zastanawiam się co zrobi nie jest chyba duża ale no jest i trochę się przestraszyłem osobiście. A wy co sądzicie jest mega źle ?

 

Podobne tematy

Do góry