• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Potrzebuje porady i motywacji.

bastekxxxxx

New member
Witam

Mam stulejkę całkowitą i mój penis w zwisie ma 5cm a w zwodzie koło 11cm dodaje że mam 27 lat i nigdy nie uprawiałem seksu bo mam kompleksy że mój penis jest tak mały.
1.Czy da się uprawiać seks mając stulejkę ?
2.Ile trwa zabieg w prywatnym gabinecie i jaki koszt mniej więcej ?
3.Lepiej wykonać obrzezanie częściowe czy całkowite ?
4.Czy mój penis powiększy się chociaż trochę po zabiegu ?

Proszę dajcie mi konkretne porady bo to jest moja życiowa porażka i gnębi mnie to pół życia a nie mam odwagi iść na zabieg.
 

moraj

Member
czesc nie masz sie czym martwić wiekszosc facetow ma małe penisy popatrz sobie chocby na tym forum i malo kto sie tym przejmuje :) mozesz go optycznie powiekszyc zgolic sobie jajka i trochę schudnąc zawsze to lepiej wyglada . wrzuc kilka fotek w roznym stanie wtedy cos doradzimy, Ja uprawialem sex ze stulejka ale nie wiem jak u Ciebie to wyglada kazdy przypadek inny pozdrawiam glowa do gory
 

trimi

New member
Penis i jego wielkość... kobiety generalnie wola i tak mniejsze niż większe...
Głęboka penetracja nie jest dla kobiety w cale przyjemna, przy lodziku też raczej mniejsze wolą kobiety, mało która bierze aż do gardła, bo raczej to nie jest przyjemne.

1. Co do seksu i stulejki to zależy, tak i nie, ja mogłem bez problemu.
2. Zabieg trwa może z godzinę, ja płaciłem 2000zł + musisz do tego doliczyć około 3-4 wizyty po jakieś 150zł + jakieś leki itp, spokojnie w moim przypadku wyszło ponad 2500zł.
3. Nie wiem.
4. Oczywiście że nie, niby jak usuniecie części skóry ma cokolwiek powiększyć?

I jakie mamy dać porady? Idź do lekarza, on ci zasugeruje typ obrzezania, ewentualnie z nim o tym porozmawiaj, umów się na zabieg i tyle.
 
Ostatnia edycja:

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Zabieg nie powiekszy penisa. Tak jak wyzej napisane, mozesz to zrobić optycznie. Schudnac, zrzucić na brzuchu troche. No i ogolic te krzaki.
 

Podobne tematy

Do góry