• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Porada

Tolek

New member
W nocy lepiej spać z opatrunkiem czy lepiej bez aby szybciej się rany goiły ?
Pytam gdyż czytałem że niby lepiej bez ale
Tak obserwując już 5 dzień po zabiegu
Moja oponka wokół żołędzia
Ani nie maleje ani nie zmienia jej się kolor skóry z fioletowego na normalny.
 

anonim9998

New member
Dobre pytanie tez chciałbym sie dowiedzieć, bo krwawienia ustały a powietrze tylko przyjemniej działa.
Mi lekarz kazał po 4-5 dniach jak krwawienie ustąpi ograniczyć opatrunki do samej gazy dookoła i dalej go trzymam w góre bo mam opuchlizne.
A opatrunek nocny czesto gaza sie przykleja do zoledzia lub szwow na wedzidełku u mnie przynajmniej więc automatycznie ciągnie przy wzwodzie.
 

Tolek

New member
Dobre pytanie tez chciałbym sie dowiedzieć, bo krwawienia ustały a powietrze tylko przyjemniej działa.
Mi lekarz kazał po 4-5 dniach jak krwawienie ustąpi ograniczyć opatrunki do samej gazy dookoła i dalej go trzymam w góre bo mam opuchlizne.
A opatrunek nocny czesto gaza sie przykleja do zoledzia lub szwow na wedzidełku u mnie przynajmniej więc automatycznie ciągnie przy wzwodzie.
U mnie sytuacja wyglądała tak że tylko powiedział mi że za 4dni do kontroli dopowiadając że on niestety nie ma gabinetu do tego i się tym nie zajmuje tak więc kazał mi iść u siebie w mieście
Dostałem wypis
I kartkę
Gdzie mam opisane co i jak mam brać w sensie jakie leki
Do opatrunku mam
Plastry gazę
A nawet i taśmę lekarska gdyż ostatnio jak wyszedłem to przez nadmierne schylanie się cały opatrunek się zerwał i było tylko wielkie ała
 

yekos

New member
Tolek jeśli masz oponke to zakładaj ciasny opatrunek nawet na noc. Jedną warstwę gazika a na nią bandaż elastyczny. Mi to pomogło. Po 7 dniach już wogóle nie miałem oponki. Kiedy zniknie oponka to już spokojnie śpi bez. Ja teraz po 10 dniach nadal noszę bandaż ale za dnia bo jeszcze mi się delikatnie sączy ze szwów i wogóle komfort jest lepszy w pracy.
 

Tolek

New member
Tolek jeśli masz oponke to zakładaj ciasny opatrunek nawet na noc. Jedną warstwę gazika a na nią bandaż elastyczny. Mi to pomogło. Po 7 dniach już wogóle nie miałem oponki. Kiedy zniknie oponka to już spokojnie śpi bez. Ja teraz po 10 dniach nadal noszę bandaż ale za dnia bo jeszcze mi się delikatnie sączy ze szwów i wogóle komfort jest lepszy w pracy.

A okej dzięki
Czyli najlepiej mieć opatrunek
Hmm bandażu elastycznego nie mam
Mam jedynie to co tam wymieniłem
Ale myślę że powinno wystarczyć
 

Tolek

New member
warstw dużo nie daje byle aż tak się nie przechylał i był pionowo byle tez by nie odstawał od brzucha aż tak
 
Ostatnia edycja:

Wojtek1231

New member
Dziś mija 4 dzień po zabiegu, miałem dziś kontrol I powiedziałem lekarzowi że często po domu chodzę bez majtek to powiedział że bardzo dobrze, szybciej się goi, opatrunkow żadnych nie kazał robić tylko dalej myć mydłem, a co do opuchlizny powiedział że do 2 tygodni może się utrzymywać. Wczoraj 3 dzień po zabiegu najgorszy dzień najwięcej bolało.
 

Tolek

New member
Dziś mija 4 dzień po zabiegu, miałem dziś kontrol I powiedziałem lekarzowi że często po domu chodzę bez majtek to powiedział że bardzo dobrze, szybciej się goi, opatrunkow żadnych nie kazał robić tylko dalej myć mydłem, a co do opuchlizny powiedział że do 2 tygodni może się utrzymywać. Wczoraj 3 dzień po zabiegu najgorszy dzień najwięcej bolało.

Mnie jedynie żołędż impulsywnie w niektórych miejscach jak go oskarżam wacikiem
I czasem jak przypadkiem o majtki zahaczy czy o opatrunek
No cóż w poniedziałek na wizytę idę prywatnie gdyż zabieg miałem robiony przez NFZ zobaczymy co powie
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
P Porada Stulejka 5
R Krzywy penis porada Skrzywienie prącia 8
D 13 lat masturbacja porada Męskie sprawy 7
A Porada Stulejka 5
A Porada Stulejka 3

Podobne tematy

Do góry