• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Porada

Akisa

New member
Witam jestem dwa dni po zabiegu usunięcia stulejki
I mam pytanie mianowicie
Czy mogę sama woda przemywać żołędzia oraz rany ?
Czy lepiej czegoś zacząć używać do tego ?
Lekarz powiedział mi tylko abym poszedł na wizytę kontrolną po 4-6dniach od zabiegu
Dostałem kartkę z lekami jakie mam brać i co mam robić
Jest też dezynfekcja po każdym oddaniu moczu lecz tutaj nic mi lekarz nie zalecił tak więc moim pytaniem jest to czy mogę sam na własną rękę coś kupić czy lepiej przemywać letnią wodą i czekać na wizytę ?
Kiedy mogę się spodziewać poprawy wyglądu ?
Gdyż z mojej obserwacji po drugim dniu prócz lekkich śladach krwi nic się nie zmienia ?
 

hhhalekks

Member
Nie wiem co Ty dokładnie miałeś robione, ale ja po obrzezaniu całkowitym myłem ostrożnie całego penisa wodą i szarym mydłem w płynie z apteki. Dezynfekcje robiłem po myciu octeniseptem i potem zakładałem nowy opatrunek. Kup sobie octenisept i nim możesz spokojnie dezynfekować. A co do poprawy wyglądu no to też zależy co miałeś robione czy plastyke czy obrzezanie. Przy obrzezaniu z tego co na forum widziałem i sam miałem to się dość szybko goi wszystko. Po tygodniu no to już tak czy siak powinna różnica u Ciebie być.
 

Wojtek1231

New member
Ja jestem po obrzezaniu całkowitym, ku mojemu zaskoczeniu dziwne wytyczne dostałem od Lekarza, mianowicie po pierwszej dobie normalnie prysznic namoczyć opatrunek i go zdjąć. Lekarz powiedział żeby żadnych opatrunkow sobie nie robił chyba że na noc albo jak będzie mnie bardzo boleć. Kazał normalnie się kąpać tylko mydlem z woda penisa myć chodź tylko plukam samą wodą i dzis oktaniseptem spiukalem (prawie kazdy na forum mial takie zalecenia to i ja teraz zrobilem) Dziś w nocy byla pierwsza noc bez opatrunku. Dziś dużo gościa wietrzylem zobaczymy czy to pomoże Ale mam wrażenie że puchnie cały czas ;/
 

Wojtek1231

New member
A co do sikania to mówił że nie ma potrzeby go myć czyścić chodź ja papierem toaletowym Wycieram tylko. W sobotę idę na wizytę kontrolną zobaczymy jak to wszystko się goi
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
P Porada Stulejka 5
R Krzywy penis porada Skrzywienie prącia 8
D 13 lat masturbacja porada Męskie sprawy 7
T Porada Po zabiegu obrzezania 11
A Porada Stulejka 3

Podobne tematy

Do góry