• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Porada co zrobić po naderwaniu wędzidełka

muux12

New member
Proszę o poradę, bo już się gubię

Przez kilka lat moje życie seksualne było ok. Jakieś pół roku temu niefortunnie podczas seksu oralnego poczułem mocny ból. Myślałem, że zahaczyła zębem czy coś. Zorientowałem się z czasem że mam zerwane/naderwane wędzidełko.

Zdj. https://imagehost.pl/image/img-2392.d9Tb2

Jak widać. W kółku to jest ta najczulsza część wędzidełka. Kropki to miejsca gdzie wędzidełko było ze sobą połączone przed zerwaniem. Tak jak pisałem było wszystko dobrze, miałem dużo stosunków, wątpię żeby było to typowo krótkie wędzidełko.

Problem jest w tym, że niekiedy mi boli. Jakby ta blizna się przerwy delikatnie co jakiś czas. Bolało mnie po zerwaniu. Potem było ok, że o tym zapomniałem mimo stosunków, potem znowu jakoś się naderwało i tak w kółko. Na razie jest ok.

Co radzicie z tym zrobić? Chce iść do lekarza ale naczytałem się, że przy zabiegu to sie usuwa całkiem wędzidełko… a chce odczuwać przyjemność… Trochę się tym smucę, bo ma 20 kilka lat, a się boję, że zaraz mój sprzęt będzie do niczego. Ciężko mi ostatnio dojść, choć dłuższy czas po zerwaniu szybko dochodziłem, więc to może kwestia psychiki.
Miał tu ktoś podoby problem? Jakie cięcie wykonałby urolog? Czy wcale usuwał? Ta unerwiona część raczej powinna być, żeby odczuwać przyjemność? Zresztą czuję to jak wezmę palca ze śliną i postymuluje. Nie wyobrażam żeby to było usunięte…


a może jakaś maść na rozciągnięcie blizny? Bo mówię był okres, że nawet zapomniałem, że cos nie tak jest z moim wędzidełkiem, więc może jakaś kuracja i mógłbym tak żyć? Wiadomo też mogę wyłożyć te 200-300 zł i iść na konsultacje zobaczyć co powie lekarz, a potem myśleć co dalej
 
to jest raczej typowe krótkie wędzidełko - idź z tym do urologa. usunięcie wędzidełka nie zmienia jakoś diametralnie odczuć. to jeszcze nie obrzezanie :)
 

Dawid88

Active member
Nie chodzi o ewentualną bliznę, jeśli naderwałeś i miejsce które wskazujesz tylko cała tkanka jest max naciągnięta i to wygląda nie na efekt urazu tylko na naturalnie krótkie wędzidełko.
 

muux12

New member
Dawid88: znaczy tam jest uraz. Te białe fragmenty to blizna. Być może ono było krótkie cały czas ale nie ekstremalnie tak jak można zobaczyć przykłady, że aż żołądź naciąga. Na zdjęciu naciągnąłem żeby pokazać co i jak. Dziś wyślę zdj we wzwodzie, bez naciągania itd
 

olekf646

Active member
Typowo masz ponadrywane wedzidełko bo jest za krótkie,raz się goi raz znowu nadrywa,raz goi raz nadrywa,bo jest za krótkie,ja bym robił obrzezanie całkowite w takim wypadku bo dużo ludzi potem i tak musi robić obrzezanie po wycięciu wędzidełka
 

olekf646

Active member
Z tego co tu widziałem to dużo ludzi miało problem później z napletkiem i musieli się ciąć następny raz, dlatego ja bym od razu zrobił za pierwszym razem tak żeby nigdy już nie musieć się ciąć następny raz
 

user842

Active member
Możliwe, że będzie potrzebna operacja wędzidełka - ale oczywiście lekarz to lepiej oceni. Wędzidełko może być usunięte całkowicie lub częściowo. Najlepiej wybierz dobrego lekarza i powiedz, że zależy Ci na zachowaniu jak największej części wędzidełka. Obrzezanie moim zdaniem nie jest potrzebne.
 

muux12

New member
Nie no na obrzezanie to ja nie pójdę. Wtedy wszystko wycinane jest z tego co wiem.
Tak czy siak wybiorę się do lekarza i oceni co z tym zrobić. Może nie będzie aż tak strasznie
Dzięki za odpowiedź

Edit: bo stosunki to nie mogę narzekać. Tak jak pisałem zapominałem że coś nie tak z wędzidełkiem (prócz słabszych wzwodów ale to chyba coś z psychika i nowo poznana kobieta)
 
Ostatnia edycja:

Podobne tematy

Do góry