• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Poprawka? Stulejka i wędzidełko...

ppavloww

New member
Witam.

Miesiąc temu miałem przeprowadzony zabieg usunięcia stulejki (obrzezanie częściowe) i plastykę wędzidełka. Wszystko niby jest ok, ale martwi mnie jedna sprawa, mianowicie: napletek podczas wzwodu schodzi z żołędzia do rowka i nic dalej (może z 1 cm jak mocniej pociągnę), czuje jakby wędzidełko było jeszcze za krótkie.

Czy to jest normalne, że tylko tyle da się osunąć? Z tego co się zorientowałem to powinien się ściągać cały do końca.
 

ppavloww

New member
Panowie moi drodzy, powiedzcie mi czy tak trudno jest zobaczyć u siebie, do którego miejsca schodzi napletek podczas wzwodu, a następnie udzielić odpowiedzi na forum. Oczywiście mam na myśli tych, u których wszystko jest już w porządku.
Wiem, że to może być pierdoła, ale to dla mnie ważne.

podbijam
 

QKi89

Member
Poczekaj jeszcze z miesiąc i dopiero wtedy najwyżej myśl nad poprawką. Mi tez na początku za daleko nie schodził a teraz (ponad 3 miesiące po) schodzi daleko bez żadnych problemów. Mnie niestety też czeka poprawka ale z powodów wizualnych, ponieważ szwy mi się długo nie rozpuszczały (ok. miesiąca) powstały w miejscy blizny brzydki i bardzo widoczne ząbki. Więc czeka mnie poprawka z czysto estetycznych względów.
 

sławek83

Moderator
Tak jak kolega pisze, poczekaj jeszcze trochę może się to rozrusza wszystko. Ja też na początku myślałem że wędzidełko będę miał jeszcze za krótkie a teraz jest dobrze.
 

roonie

New member
U mnie podobnie. 3 tygodnie po zabiegu wędzidełko mocno trzymało, wydawało mi się, że jest zbyt krótkie, a teraz z tygodnia na tydzień sytuacja jest coraz lepsza. Cierpliwości!
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Do góry