• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Poprawiać czy zostawić?

Danzig

Member
Witajcie,

ponad 2 lata temu miałem obrzeżanie częściowe, dość ciasne szycie.
Myślę o poprawce ze względów estetycznych.
Teraz po głowie chodzi mi poprawka, byłem u lekarza i powiedział, że by wyciął cały wewnętrzny napletek i szył przy żołędzi - low&tight jak domniemam.

co Wy o tym myślicie?
Spoczynek
Wzwod1
Od wedzidelka
https://ibb.co/72T2ZBb

jakoś do tego low&tight nie mogę się przekonać.

ciąć czy zostawić?
Jak ciąć to tym stylem czy jechać do Poznania lepiej?

z góry dzięki!
 

amenek5

Active member
Estetyka też jest ważna. Ale z drugiej strony jest to jednak zabieg i znowu może pójść coś nie tak :/ jeżeli męczy cię to w głowie i masz przed to jakieś problemy to trzeba próbować ciąć jeszcze raz. Mój penis też nie wygląda super ale jakoś nie mam zamiaru znowu poddawać się cięciu.
 

Danzig

Member
No siedzi w głowie i tyle. Że jest to nieestetyczne mając tyle wolnej skóry.
a z kolei styl szycia pod żołędzia jakoś mnie nie przekonuje.
 

Krystiankendroj

Active member
A nie możesz nałożyć skóry na grzyba poprostu ?
Na estetykę ja bym nie patrzał, najważniejsze jak dziala
Żołądź i tak masz dużo większą od trzonu więc będzie i tak to widoczne
nawet po kolejnym zabiegu moim zdaniem nie będzie Ci pasować
Ale rób jak chcesz , pamiętaj że resztki napletka już Ci nie przywrócą
 

Danzig

Member
jestem po konsultacji z doktor Chomicz i stwierdziła, że jest to albo źle wycięta stulejka za pierwszym razem albo powróciła.
Objaśniła wszystko przez telefon, przed zabiegiem ustali jaką metodą ciąć i szycie przy żołędzi jest najbezpieczniejsze gdyż szanse na nawrót są znikome.
Czekam na wyznaczenie terminu.
 

Danzig

Member
No i jest otwarta na każdą metodę; na żywym organizmie powie czy to możliwe czy nie i jakie ewentualne konsekwencje będą.
wizyta kontrolna może być online, na @ zdjęcia i powie co i jak. Koszt 3k.
 
@bhgmiop w czasie zabiegu i tak czesto operator ma asystentke (nie asystenta) wiec i tak i tak "kontakt" z jakas kobieta bedzie przy tym zabiegu :D a akurat z tego co widze pani Chomicz zna się na rzeczy :D
 

bhgmiop

Active member
ja do Drabiny jadę,on podobno nie ma asystentki,ale jak będzie to może stres spowodowany nią będzie większy niż stres całego zabiegu:D
 

Stulejka1994

Active member
Pani Chomicz ❤️ ma swojego fecebuka, prowadzi tam cykl postów dla pacjentów, na przykład o niedoborach testosteronu, o zaburzeniach erekcji... I raz zrobiła taką akcję, że można było jej zadać pytanie, a ona na nie odpowiadała... I ktoś zapytał czy były przypadki, że pacjent podczas wizyty u urologa spuścił się, a ona odpisała, że tak, czasem się tak dzieje i mogą to być normalne reakcje.. I tak wtedy sobie pomyślałem, że chciałbym się spuścić u Pani Doktor Chomicz w gabinecie ❤️
 

Danzig

Member
Jestem po zabiegu w Białymstoku u dr Chomicz.
kto się waha niech jedzie. Nie ma się czego bać :) strach ma wielkie oczy.
ja drugi raz się kładłem a mimo to był lekki stresik. Niepotrzebnie. Przed zabiegiem dostaje się maść by podanie znieczulenia nie bolało. Ja nie zastosowałem maści i miałem „na żywca” podawane znieczulenie. Pani doktor rozpoczęła podawanie od miejsca, w którym słabo czuć wkłucie igły. Później nic nie bolało. W czasie zabiegu dostałem 2 dodatkowe znieczulenia - po zgłoszeniu, że zaczynam coś czuć / ból, nie ciągnięcie; przerzucanie wackiem/ i od razu zastrzyk.
co do stylu. To zobaczę co będzie jak będę wymieniać opatrunek lub jak zacznie się goić.
oprócz obrzeżania całkowitego; miałem poprawione miejsce wycięcia wędzidełka - bo nie było tak jak trzeba.
przed zabiegiem Pani doktor pokazała ile może zostać napletka wewnętrznego; gdyż chciałem bliżej high&loose. Ale styl pozostawiłem już Pani doktor tak by było dobrze; bym 3ci raz nie musiał się ciąć. I z tego wszystkiego zapomniałem podpytać po zabiegu jaki styl mam :) ale wierzę, że będzie zaj******.
dzisiaj było kilka zabiegów i 90% to przyjezdni z całej Polski.

Bym zapomniał. Prawie się zdrzemnąłem w czasie zabiegu :)
 

Podobne tematy

Do góry