Popekany cały napletek Pomocy

ROBK

New member
Chłopaku masz stulejkę bez cienia wątpliwości i nie czekaj z tym. Te pęknięcia goją się i z tond to kurczenie napletka ale nie ma co si łudzić nadzieją że to się wygoi bo będą powstawały nowe pęknięcia napletka i w następstwie stanów zapalnych,bolesności.Głowa do góry i mykaj do Urologa oraz rzetelnie stosuj się do jego zaleceń.
Poczytaj mój post miałem to samo co ty ale to w początkowej fazie rozwoju choroby a gdy zdecydowałem na wizytę lekarską to przeczytasz o ile było już dla mię po czasie i ile więcej straciłem.
Dziś mam do siebie trochę pretensję lecz dzięki temu nauczyłem się rozmawiać z ludżmi o męskich problemach zdrowotnych.
ŻYCZĘ POWODZENIA I GŁOWA DO GÓRY NIE JEST Z TOBĄ TAK ŻLE JAK TO WYGLĄDA.
Dodam że ja miałem stulejkę całkowitą którą można było tylko całkowicie usunąć (cały napletek-obrzezanie całkowite) a zaczynało się dokładnie tak jak w twoim przypadku.Ty masz stulejkę nie pełną.
Lekarz może temu zaradzić jak się bezzwłocznie do niego udasz
Pozdrawiam.
 

ROBK

New member
W twoim przypadku nie opłaca się iść prywatnie myślę.
To samo zrobisz na Kasę Chorych.
A lekarz w Poradni zorientuje się że nie możesz z tym czekać (a tak się stanie) to od ręki podejmie działania bo on najlepiej wie czym skutkuje przeciąganie sprawy. Tylko żeby udało ci się od ręki dostać do Poradni Urologicznej i gabinetu na Kasę Chorych.
Jak udasz się prywatnie na wizytę do Urologa to ten będzie ci proponował i zabieg prywatnie a to jest kosztowne. Chyba że czujesz się na siłach finansowo to OK.
Powodzenia życzę. :)
 

ROBK

New member
Trudno jest coś doradzić bo ja sam jestem piąty dzień po operacji dodam że skomplikowanej bo w trakcie operacji okazało się że trzeba zrobić więcej jak to przewidywał lekarz. miałem stulejkę pełną i nie było jak zorientować się co dokładnie trzeba będzie wykonać po za obrzezaniem całkowitym. Wiesz ja byłem w szoku bo tak szybko wszystko się działo tak z postępem choroby jak i jej zapobiegnięciem. Ja myślę że jeżeli ty masz już skierowanie do Urologa to idż do niego bez terminu ustalonego zapytaj czy cię przyjmie i przedstaw mu sytuację on to zrozumie i przekonasz się że nie będziesz musiał czekać na jakieś terminy wizyt. Kasę też zaoszczędzisz w tej sytuacji a przekonasz się że on tak samo podejdzie do sprawy jak ten prywatny. Otyle możesz zyskać że na NFZ nie będzie cię przeciągał w czasie i wyciągał z ciebie kasy. Oni nie martwią się pacjentem że prywatnie to już dawne czasy teraz jak ma z czego to pociąga kasę zwłaszcza u was w Łodzi tyle tam się działo ostatnich lat....pod kontem medycznym.Lekarza o którym piszesz też nie znam bo jestem z Płocka i gdyby coś to my wbijamy się do Warszawy.
Ale powiem ci że jak idziesz na NFZ to lekarz ma z Państwa kasę i on chce jak najszybciej chwycić pacjenta i szybko go naprawić bo chce z tego pieniądz. A zabieg robi tak żeby już cię nie musiał oglądać czyli raczej poprawnie. Ja tak podszedłem do sprawy i tak postąpiłem.Też już myślałem iść prywatnie bo byłem już okropnie tym zmęczony,przecież mam 35lat i coś takiego mi się stało. Dużo zawdzięczam tej stronie internetowej.Tu się wiele naczytałem i wiedziałem co mi jest i jak postąpić.
Nie czekaj poczytaj moje posty pozostałe zorientujesz się jak sobie z tym poradziłem a wierz mi było ciężko oj bardzo ale o szczegółach nie piszę bo trochę nietakt.Wykorzystaj moment w przerwie między świątecznej teraz jest miej pacjentów i wielu przekłada wizyty może się okazać że akurat cię przyjmie.A jak mówisz że jest tak żle to jedz bezpośrednio do Szpitala na Oddział Urologii poproś o lekarza dyżurującego pokarz mu to skierowanie i on cię przyjmie w NFZ w tamtym gabinecie i bez kolejki zrozum te pęknięcia to efekt postępu choroby i może to doprowadzić do infekcji i zapalenia dróg moczowych i innych powikłań dlatego lekarze z tym nie czekają .Zacznij działać ja już piąty dzień wiem że normalnie żyję choć zdaję sobie sprawę do całkowitej sprawności jeszcze trochę czasu musi upłynąć ale ja sobie to potem nadrobię haha....
 
Do góry