Ponad 2 lata po zabiegu

kojfas

New member
Miałem obrzezanie całkowite z wycięym wędzidełkiem zabieg prywatnie.
Doktor jednak wyciął tak skóre że jest 1 cm może 1,5 cm od korony blizna (ta różowa skóra) mam takie pytanie czy da sie to jakoś poprawić w sensie żeby schować tą różową skóre żeby jej w ogóle nie było widać czy to nie zabardzo będzie naciągnięte?
 
Cepan albo inna maść na bliznę.
Blizny to nie tylko zgrubienia ale i kłopot z "kolorem skóry".

Zabiegu żadnego absolutnie bym nie ryzykował - bo po co? ale cepan na pewno nie zaszkodzi jeśli chcesz to jeszcze "poprawić"
 

kojfas

New member
Z tym że ja nie mam blizny praktycznie w ogóle no może kilka zgrubień po szwach ale to raczej z mojej winy. Byłem u dobrego chirurga w Poznaniu.
Chodzi mi o to żeby być obrzezanym bardzo ciasno że ta linia cięcia była pod żołędziem albo kilka mm od żołędzia.
 

kojfas

New member
dr. Tondel
tak już jest wszystko wygojone :D w zasadzie to polecam tego doktora bo krew poleciało kilka kropelek przy zmianie opatrunku przez 2-3 dni.
Z tym że nie zabardzo dogadałem się co do kwesti cięcia bo powiedział mi doktor jakby to zrobił i ja przytaknąłem ale teraz zupełnie inaczej bym to zrobił.
Jestem gotowy na drugi zabieg lecz nie wiem czy będe mógł mieć taka poprawkę jaką ja chce. Odzyskam od kolegi aprarat i zrobie fotki zobaczycie jak to wygląda.
 

szymon1

New member
Zalezy ile masz jeszcze skory bo jak jestes ciasno obrzezany i ladnie zrobione to moze nie warto myslec o poprawkach czegos co moze jest dobre
 
Do góry
TOPlist