POMOCY !! PROSZĘ O OPINIE I RADĘ !!!

Oskar15

New member
Cześć mam 15 lat. Niestety wcześniejszymi latami zaniedbałem swojego penisa, to znaczy nie ściągałem skórki itp.
Gdy trochę poczytałem, zacząłem się trochę interesować. Ale mniejsza o to, chodzi o te, że hhmmmm podczas ściągnięcia napletka(skórki) żołądź ukazał się w pełnej okazałości nigdy wcześniej nie schodziła cała skórka lecz połowa. No i.....teraz mój penis nie może wrócić do poprzedniego stanu rzeczy czyli gdy był cały zakryty...Tu macie zdjęcia...proszę o pomoc jak schować tego żołędzia. Stało mi się to wczoraj wieczorem. W nocy nie mogłem spać, bo ciągle penis ocierał się, a wiadomo jest wrażliwy.

http://scr.hu/0gzo/3e77c <----Tu normalny wygląda
http://scr.hu/0gzo/khydo <--- Do połowy ściągnięty
http://scr.hu/0gzo/yst11 <--- CAŁY ściągnięty
http://scr.hu/0gzo/vhoc8 <--- Też cały.

A więc proszę o pomoc, jak schować żołędzia..PROSZĘ O JAK NAJSZYBSZĄ POMOC.
 

shogo

New member
Zrobił ci się załupek. Jeżeli sam nie możesz doprowadzić do poprzedniego stanu to lepiej aby zobaczył to lekarz
 

jarek89

Moderator
Spróbuj maksymalnie wycisnąć krew z żołędzia uciskając go palcami, tak żebyś mógł wciągnąć na niego napletek. Możesz wcześniej polać małego zimną wodą.
Jeżeli to się nie powiedzie, to szoruj na ostry dyżur chirurgiczny.
 

bergen

New member
Dokładnie jak powyżej - polać zimną wodą i spróbować naciągnąć skórę uciskając żołądź. Jeśli masz jakąś oliwkę, lubrykant lub coś innego, a śliskiego, możesz posmarować - to ułatwi przesunięcie skóry, ale wtedy pamiętaj, żeby po naciągnięciu napletka przytrzymać go na miejscu, póki krew nie odpłynie z żołędzi, bo inaczej sam się zsunie z powrotem i będzie po zawodach.

Jeśli nie uda ci się - pędź na ostry dyżur urologiczny. PONIEDZIAŁEK TO ZDECYDOWANIE ZA PÓŹNO.
 

Oskar15

New member
Cześć chłopacy ;D dziś wyszedłem ze szpitala, odrazu gdy pojechałem w sobotę to o 23 miałem operację...lekarz który mnie przyjął trochę mi nawrzucał, że odrazu nie przyjechałem itp. no ale opłacało się mój lekarz mówił że mogła grozić amputacja..ale teraz już jest dobrze, opuchlizna schodzi :)
 

bergen

New member
Bardzo dobrze że wszystko się dobrze skończyło - i że dałeś znać co i jak, może ktoś wyciagnie wnioski z Twojego bledu :)
 

Oskar15

New member
może mi ktoś powiedzieć, we wtorek mam wizytę kontrolną i wypis. wyczytałem w internecie, że po takie operacji załupka idzie się na zabieg obrzezania ??!!! i znowu będę miał żołędzia na wierzchu czy jak ?
 
Podobne tematy

Do góry
TOPlist