• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

POMOCY! Dziwne wypukłe krostki na penisie.

Zielu

New member
Siema. Od jakiś 2 lat pojawiły mi się dziwne wypukłe krostki na penisie i na workach od jąder. Nie poszedłem z tym do lekarza, ponieważ myślałem, że to zniknie i nie znika. W zasadzie zdaję mi się że może jest troche mniej ale ciągle jest ich sporo! Krostki są koloru skóry i są lekko wypukłe. Pomocy. Doradźcie coś. Mam 12 lat. Masturbuję się.
 

Taurus

New member
Nie wiem czy to zniknie. Może w pewnym momencie tak Twojego życia. Paradoksalnie taka "uroda"!? Wiem, że to nieestetyczne i boisz się jak zareaguje dziewczyna. Nie martw się, to twór, który nie jest zaraźliwy. Jeśli nie uprawiałeś seksu, dbasz o higienę to raczej to. To są miejsca, gdzie powinny rosnąć włosy, ale z tych mieszków nie rosną tylko zbiera się substancja, gdyż gruczoły łojowe pracują. Możesz mieć jeszcze prosaki ( być może masz na ustach, twarzy taką kaszkę). Na koronie żołędzia mozesz mieć rownież grudki perliste. To wszystko są brzydkie twory, ale bezpieczne. Ludzie próbują laserem usuwać i innymi metodami, ale zwykle wracają. Nie przejmuj się. Dziewczyna zrozumie jak jej wytłumaczysz. A ta część służy nie do oglądania tylko do innych celów. Na razie jesteś b. młody i masz jeszcze czas na współżycie (bezpieczne współżycie)!!!
 

Podobne tematy

Do góry