• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Połowiczna stulejka, krótkie wędzidełko czy nadmiar skóry?

Dzień dobry... a więc...
Jak byłem mały podobno miałem coś robione przy penisie i niby rodzice coś tam mieli jakoś o to dbać jak bylem bobasem... Nie mam pojęcia co mi tam robili.
Dopiero w wieku 14-15 lat dowiedziałem się, że trzeba ściągać napletek, myć tam dokładnie pod spodem. [Nie wiem jaki był powód takiego stanu mojej wiedzy, nieważne.]
Wtedy miałem problemy z jego ściągnięciem, ale po paru dniach prób podczas kąpieli w ciepłej wodzie udało się.

Nie miałem dużo przygód seksualnych więc dopiero niedawno się tym zainteresowałem jakos w wieku 23+, ale dopiero teraz gdy mam +25 zacząłem myśleć żeby pójść do lekarza na nfz[brr nfz, boje się nfz że mi coś ewentualnie zepsują]


A więc przechodząc do meritum.
Aktualnie gdy mam te 25+ lat sprawa wygląda następująco.
1. Napletek schodzi podczas spoczynku jak i erekcji.
2. Podczas dobrej erekcji[a mam z nią problemy, bo jestem na depresantach) napletek schodzi, ale czuje bardzo lekki dyskomfort, tak jakby lekko mnie cisneło, ale to zdarza się rzadko.
3. Kawałek Wędzidełka czasami mam ala biały, a gdzies wyczytałem, że jak jest białe to jest cienkie, słabe i bliskie zerwania
4. Kiedyś czytałem, że wędzidełko to mocna strefa erogenna i stymulowanie tego miejsca powinno sprawiać przyjemność. Ja tam nic nie czuje. Tylko dziwne ala lekkie rozrywanie.

I najważniejsze.
Jakoś 2 lata temu jak uprawiałem seks, napletek [wg mnie na oko w 10-15%] został naderwany, więc prawie w ogóle, ale jednak. Trochę poszczypało, kropla krwi poleciala i potem juz bylo wszystko ok.

Czasami jak się masturbuje przy użyciu flashlighta to też podczas penetracji czuje takie uczucie, jakby zaraz coś miało pęknąć, więc albo muszę użyć lubrykantu albo najpierw włożyć penisa do środka rozszerzając zabawkę[Te uczucie jest lekkie, ale jednak]

Przepraszam za pisownie, stylistykę zdań jak i jakość zdjęć.

Zdjęcia wrzucam na google drive.


I takie pytanie podsumowujące.
To jest nadmiar skóry, krótkie wędzidełko, stulejka połowiczna? A może 2 rzeczy na raz?
Wolałem się najpierw tutaj spytać, bo wiadomo, różny lekarz, różna decyzja.

 

flader

Active member
Krótkie wędzidełko. Do dobrego i zaufanego lekarza i na plastykę, bardzo prosta sprawa i rekowalescencja. Na pewno nie rób obrzezania, bo tu go nie trzeba.
 
Krótkie wędzidełko. Do dobrego i zaufanego lekarza i na plastykę, bardzo prosta sprawa i rekowalescencja. Na pewno nie rób obrzezania, bo tu go nie trzeba.
Jeszcze takie pytanko.
Co to znaczy dobry i zaufany lekarz? To moja pierwsza wizyta u urologa będzie więc nie jestem obeznany.
W mojej przychodni gdzie mam rodzinnego lekarza mam tez urologa co na "znanylekarz" ma ogólną ocene 5/5 i 92 opinie.
Nie wiem czy Ci nazwisko cos powie "lek. Adam Henryk Wilkos"
Wygodnie mialbym bo w tym samym miejscu co rodzinny i blisko domu.


Jest jeszcze jeden lekarz, ale owiele dalej, jednak wciąż w moim miescie. Ma tez ocene 5/5 i 242 opinie.
lek. Marcin Gałęski

Opinie na tym portalu o lekarzach dotyczą ich pracy w prywatnych przychodniach, ale przyjmują na NFZ też.
 
Jeszcze dopiszę, że
Ten co ma więcej opinii jest tylko urologiem, a ten co ma mniej jest urologiem i chirurgiem. Z tego co jest napisane na portalu.
 

morgan66

Active member
Dobry lekarz to taki co się specjalizuje w zabiegach, a nie że ma dobrą opinie na "znany lekarz". Na pewno posłuchaj opinii @RandomGuy. Z @flader też się zgadzam - zacznij może od wędzidełka bo na pewno jest za krótkie. Wygląda umiarkowanie ciasno z nadmiarem skóry - a jak wygląda zakładanie prezerwatywy? Nie utyka pod żołądzią?
 
Dobry lekarz to taki co się specjalizuje w zabiegach, a nie że ma dobrą opinie na "znany lekarz". Na pewno posłuchaj opinii @RandomGuy. Z @flader też się zgadzam - zacznij może od wędzidełka bo na pewno jest za krótkie. Wygląda umiarkowanie ciasno z nadmiarem skóry - a jak wygląda zakładanie prezerwatywy? Nie utyka pod żołądzią?
Z prezerwatywą jest jakby lepiej, bo nie ociera mi o to wędzidełko bezpośrednio tak.
Wędzidełko jest na milion procent za krótkie, bo jak pisałem sam dotyk palcem tego wędzidełka przynosi dziwne uczucie tak jakbyś rozciągał sobię skórę w innym miejscu, ciągnął w dwie strony.
 
Też miałem takie sytuacje, że jak napletek zejdzie to potem jak chce spowrotem założyć na żołądź to nachodzi, ale jakby nie w 100%, trzeba lekko złapać za napletek i pociągnąć.
 

nope

Well-known member
Idz do polecanego lekarza najlepiej forum przegrzeb za tym. Krotkie wedzidlo masz na pewno a czy jest zwezenie napletka to lekarz zdecyduje jak obejrzy na żywo po tak po zdjeciu możnaby stwierdzic że niby nie. Mialem dosyc podobne odczucia co ty. Czasem jak bylo mocno podczas seksu to czułem ból. Zabieg i mozna ponownie korzystac z zycia.
 

flader

Active member
Jeszcze takie pytanko.
Co to znaczy dobry i zaufany lekarz? To moja pierwsza wizyta u urologa będzie więc nie jestem obeznany.
W mojej przychodni gdzie mam rodzinnego lekarza mam tez urologa co na "znanylekarz" ma ogólną ocene 5/5 i 92 opinie.
Nie wiem czy Ci nazwisko cos powie "lek. Adam Henryk Wilkos"
Wygodnie mialbym bo w tym samym miejscu co rodzinny i blisko domu.


Jest jeszcze jeden lekarz, ale owiele dalej, jednak wciąż w moim miescie. Ma tez ocene 5/5 i 242 opinie.
lek. Marcin Gałęski

Opinie na tym portalu o lekarzach dotyczą ich pracy w prywatnych przychodniach, ale przyjmują na NFZ też.
Niekoniecznie patrz na opinie na znanymlekarzu. Poszukaj tutaj rekomendacji lekarzy, popatrz tematy i zdjęcia szczególnie w kwestii plastyki wędzidełka. Chodzi o to byś trafił do chirurga, który wie co robi i zrobi ci to tak jak należy, bo jeżeli to spieprzy to będziesz musiał powtórzyć zabieg.
 
Dobra. Dostałem skierowanie od rodzinnego. Spoko lekarz, ukrainiec. Nawet nic nie sprawdzał tylko od ręki dał skierowanie do "poradni urologicznej"

Tylko teraz tego lekarza wybrać... o matkoo. Kompletnie nie wiem jak znaleźć te informacje. Wpisalem na grupie swojego miasta, która liczy 60 tys członków "urolog" i wyskoczyly posty z 2020/2018 tylko ludzie polecają różnych urologów.
 

nope

Well-known member
Nie idz byle gdzie tylko przegrzeb forum z obrzezań i krotkiego wedzidelka. Prosta sprawa. Szukasz tematow , robota jest wykonana solidnie i wyglada dobrze to sie umawiasz do tego lekarza. A i najwazniejsze to nie dobieraj na podstawie kilometrów i idz prywatnie.
 
Co za kijowy kraj.

Byłem w szpitalu, bo znalazłem info ze przyjmuje tam lekarz który mnie zarejestrował. Pani powiedziała na takiego jakiego trafię, taki będzie. Czyli muszę zbierać kasę żeby iść do takiego jakiego chce ehhh
 

latek777

Active member
to zarób, na nfz to możesz mieć operację u niedoświadczonego lekarza, który na Tobie będzie ćwiczył, twoja sprawa kolego ale ja bym nie ryzykował
 
Trochę pokrętna logika.

To prywatnie jest zawsze lepiej?
Rok temu bylem prywatnie bo mialem wrastający paznokieć u stopy.
"Klinowe wycięcie paznokcia"
Zaplacilem łącznie z wizytami okolo 800zl. PRYWATNIE
Pani powiedziała, że jak się zagoi to mam iść do podologa założyć klamry żeby się dalej nie wrastało.
Zagoiło się.
Poszedłem do podologa, prywatnie. Najpierw raz, potem drugi raz za miesiąc. Pani podolog powiedziała, że przez wizytę u chirurga została blizna i żeby założyc klamrę trzeba wykonać plastykę wałów okołopaznokciowych.Koszt to 1500zl. Zrezygnowalem.

Teraz kilka miesięcy po wizycie u podologa paznokcie się nie wrastają. To po co mówią że się będą wstastać

Jaki jest wniosek?
Chirurg kłamał, że podolog założy mi klamry bo klinowym wycięciu.
i
podolog, że trzeba plastykę żeby założyć klamry


Prywaciarze...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

flader

Active member
To jest zbyt ważna sprawa by iść w ślepo. Ta operacja jest nieodwracalna. Już nie raz i na tym forum i w innych częściach internetu widzieliśmy przypadki gdzie ludzie potem żalili się, bo ich penis został zrujnowany na całe życie. Ja bym na twoim miejscu przyoszczędził pieniędzy, poszedł do dobrego lekarza przedtem robiąc bardzo solidny research i przede wszystkim przekazał mu wszelkie informacje nt. tego co ty tam dokładnie chcesz mieć zrobione, a jestem pewien że jako ktoś kto nigdy wcześniej nie interesował się obrzezaniem to nie wiesz za wiele. Dowiedz się o stylach, z czym się wiążą, jakie są ew. konsekwencje, jak wyglądają etc. Bez tej wiedzy możesz bardzo pożałować.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
J Guz na prąciu i stulejka zdjecia Inne 12
D Stulejka Czynnościowa Stulejka 35
M Stulejka a badania moczu Stulejka 1
K stulejka a seks Stulejka 1
P Stulejka seks w prezerwatywie Stulejka 2

Podobne tematy

Do góry