• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Pól roku po zabiegu opuchlizna (pierścień) czy to w końcu zejdzie czy nie ?????

szymon1

New member
Napisz co s wiecej, co stosowales, bo w poprzednim poscie pisales ze miales problem z blizna i bylo za ciasno, uporales sie z tym? I dobrzebyloby moze fotki zapodac wtedybysmy mogli cos wiecej powiedziec, gdzie faktycznie lezy problem
 

bolek1993

New member
Teraz jest dobrze tylko ten pierścień , najgorzej pod grzybem i prawej stronie , a stosowalem . Contractubex . Najgorzej jak wacus wisi to widać najbardziej a jak stoi to pol biedy .
 

szymon1

New member
Ale to jest opuchlizna czy zrolowany napletek? Po jakim czasie ci ta ciasnota ustapila? Jak dlugo Contratubex stosowales i jak czesto?
 

bolek1993

New member
To jest opuchlizna , luźno się zrobiło chyba po 3 miesiącach ale nie jestem pewien dokładnie a masc smarowalem nie za regularnie to znaczy jakieś 4 miechy i nie za regularnie
 

szymon1

New member
po 3 miesiacach od zabiegu czy po 3 miesiacach smarowania mascia;)? Boli cie cos przy tej opuchliznie, czy tylko efekt wizualny ci sie nie podoba?
 

mictom5506

New member
Dokladnie rozumiem twoj bol, ja jestem 6 tyg. po obrzezaniu i mam opuchlizne naookolo calego zoledzia. Ciesz sie ze podczas zwodu ujdzie, ja mam urlop w sierpniu podczas ktorego chcialem eksploatowac kolege , a tu moze byc lipa :-( Kupilem masc Kelo-cote mam nadzieje ze pomoze. Nie chce podwazac autorytetu tego lekarza ale , jak dlugo mozna chodzic z penisem umocowanym ku gorze...
 

Ardric

Member
Zdjęcie to podstawa, bez tego ciężko cokolwiek skomentować.
W moim przypadku miałem bardzo śmieszną sytuację; praktycznie przez miesiąc po zabiegu nosiłem penisa skierowanego do góry, opuchlizna nie ustępowała nawet odrobinę. Stwierdziłem, że spróbuje nosić go w pozycji anatomicznej (wiszącego w dół) - opuchlizna cofnęła się już po pierwszym dniu ale za każdym razem jak przez kilka godzin ponoszę go "w górę" delikatnie nawraca...
 

tomalke

New member
Widać, że robota Kazika, bo mam mniej więcej tak jak Ty. Tylko Ty już jesteś pół roku po a ja miesiąc i miałem nadzieję, że to się trochę wchłonie. U mnie podczas wzwodu to fajnie się rozchodzi, ale jak wzwodu nie ma to pod palcami to czuć. I jedynie walorowi estetycznemu to szkodzi bo tak to mi nie przeszkadza.

A nie zastanawiałeś się, żeby podjąć się całkowitego? Bo za mną chodzi zadzwonić tutaj - http://www.urologiacentrum.pl/ - zapytać o cenę i kto to robi, bo niby walor estetyczny, ale korci mnie to strasznie.
 

tomalke

New member
A wędzidełko wywalił w 100%? Bo u mnie z tyłu gdzie ma swój początek jest, ale tylko tam a w obwodzie już nie ma.
 

Podobne tematy

Do góry