• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Pokonałem nadwrażliwość, hihi

Status
Zamknięty.

uniuse

New member
Może to nie ma nic wspólnego z zabiegiem ale co mi tam. To w sumie jest częścią dochodzenia do siebie po zabiegu :)

W kilku zdaniach. Zrobiłem sobie gorącą kąpiel. Chciałem się zrelaksować po całym dniu w pracy. W trakcie pluskania zacząłem zajęcia z hartowania główki na mokro. Na początku nie było miło. Pomyślałem, raz kozie śmierć. Wziąłem dużo żelu do kąpieli i ogień! Wtem po kilku zdecydowanych ruchach ręką niemiłe uczucie zmieniło się w ostre podniecenie :) nie spodziewałem się tego :)
Co było dalej pewnie się domyślacie :)
Ja pierd.... ale to było przyjemne. Jutro mijają 3 tygodnie od zabiegu. Ciśnienie ze mnie zeszło, hehe.
Od jutra zacznę się bardziej zdecydowanie obchodzić z główką. Widać ostrzejsze traktowanie podoba jej się :)

Poooozdrawiam :)
 

Nanuk

New member
No, ja chyba tez po 20 dniach sobie ulzylem ;D megasne uczucie :D teraz juz z kazdym nastepnym juz towarzyszy przyzwyczajenie, ale ten pierwszy raz po zabiegu byl najlepszy :d
 

tomekkrk

New member
Czesc. Dawno nie zagladalem na forum. Ja zabaw z malym sobie oszczedzilem. Po 17 dniach mialem seksik. Wszystko jak najlepiej. Odczucia super hehhe. Jeszcze czuje troche dyskomfort jak zoladz jest mokra i wycieram ja recznikiem ale jest juz dobrze. Dzis minely 4 tygodnie:)
Jesli chodzi o hartowanie to dotykac caly czas i chodzic na poczatku w luznik bokserkach:)
 

uniuse

New member
Wczoraj zrobiłem sobie powtórkę z rozrywki :) było dużo lepiej. Nawet na mokro praktycznie nie było nieprzyjemnego uczucia tylko od razu miiiłe :)
Daje sobie jeszcze jakiś tydzień, może dwa. Dobrze doktor powiedział, że około miesiąca główka będzie się hartować. Dziś 22 dzień. Jeszcze 4 mikroskopijne szwy zostały. Shi shit shit :)
 

kiziors

New member
no ja tez juz sobie pojechałem na ręcznym i jest git,heh szwy mi wczoraj masowo zaczeły wypadac jeszcze 4 są,od jutra zaczne smarowac blizne maścią,zuzyje tubke i zobacze jak bedzie,no a juz niedlugo wyprobuje malego w boju:p
 

freakout

New member
Zazdroszczę wam :( Ja jestem 8 dni po zabiegu, a żołądź mam tak wrażliwą że szok... Ciężko spać w bokserkach, a co dopiero testować małego ;/ Ech...
 

uniuse

New member
freakout napisał:
Zazdroszczę wam :( Ja jestem 8 dni po zabiegu, a żołądź mam tak wrażliwą że szok... Ciężko spać w bokserkach, a co dopiero testować małego ;/ Ech...

Cierpliwosci:) ja juz jestem 23 dni po zabiegu. Dopiero po 10 dniach zaczalem chodzic bez opatrunku. Na poczatku polecam obcisle majtki. Jak juz glowka przywyknie do dotyku to wtedy luzniejsze ubranie niech zacznie sie ocierac.
Zobaczysz, bedzie dobrze :)
 

piotrrrr86

New member
a ja mam pytanko , 4 lutego miałem plastykę i wędzidełko. i sęk w tym że moja chciała mi pomóc ustami w rehabilitacji ale ja mam jeszcze szwy od strony wedzidełka. sam sexik nie jest tu bez sensu bo mi lżej napletek schodzi jak jest nawilżony. Tylko nie dałem jej z racji tych szwów . Kiedy one odpadną ???
 

freakout

New member
uniuse napisał:
freakout napisał:
Zazdroszczę wam :( Ja jestem 8 dni po zabiegu, a żołądź mam tak wrażliwą że szok... Ciężko spać w bokserkach, a co dopiero testować małego ;/ Ech...

Cierpliwosci:) ja juz jestem 23 dni po zabiegu. Dopiero po 10 dniach zaczalem chodzic bez opatrunku. Na poczatku polecam obcisle majtki. Jak juz glowka przywyknie do dotyku to wtedy luzniejsze ubranie niech zacznie sie ocierac.
Zobaczysz, bedzie dobrze :)

Ja odstawiłem opatrunki po 7 dniach. Dziś jest 9 doba po i z dnia na dzień jest lepiej. Jedyne co mnie wkurza to wrażliwość cewki moczowej, której ujście lubi przyklejać się do bielizny po sikaniu...
 

uniuse

New member
freakout napisał:
uniuse napisał:
freakout napisał:
Zazdroszczę wam :( Ja jestem 8 dni po zabiegu, a żołądź mam tak wrażliwą że szok... Ciężko spać w bokserkach, a co dopiero testować małego ;/ Ech...

Cierpliwosci:) ja juz jestem 23 dni po zabiegu. Dopiero po 10 dniach zaczalem chodzic bez opatrunku. Na poczatku polecam obcisle majtki. Jak juz glowka przywyknie do dotyku to wtedy luzniejsze ubranie niech zacznie sie ocierac.
Zobaczysz, bedzie dobrze :)

Ja odstawiłem opatrunki po 7 dniach. Dziś jest 9 doba po i z dnia na dzień jest lepiej. Jedyne co mnie wkurza to wrażliwość cewki moczowej, której ujście lubi przyklejać się do bielizny po sikaniu...

Mi przez pewien czas w ogole sie sklejala i sikanie to byla jedna wielka niespodzianka:) nigdy nie wiedzialem gdzie poleci. To tez minelo. Teraz nic sie nie skleja. Troche szwy mnie denerwuja bo jeszcze ze 4 sie nie rozpuscily.
 

freakout

New member
Ehhh, coś mi się wydaje że nie zrobię dziewczynie prezentu na dzień kobiet - nadwrażliwość nie minie mi na tyle bym mógł sobie pociupciać... Już sam nie wiem co robić żeby zahartować tą żołądź :/
 

Zbigniew85

New member
freakout napisał:
Ehhh, coś mi się wydaje że nie zrobię dziewczynie prezentu na dzień kobiet - nadwrażliwość nie minie mi na tyle bym mógł sobie pociupciać... Już sam nie wiem co robić żeby zahartować tą żołądź :/

No chyba żartujesz, że nadwrażliwość nie daje Ci pociupciać! Przecież w pochwie są lepsze warunki dla penisa, niż można wymarzyć. Lepsze, niż w napletku!
Ślisko, wilgotno, ciepło. Wnętrze pochwy Cię uraża???
 

freakout

New member
Stary, ja jak przejadę palcem po żołędzi to mnie taki prąd przeszywa że nie daje rady. I to jest największy problem. Poza tym ujście cewki moczowej i wędzidełko mam dosyć wrażliwe, więc o żadnym seksie czy masturbacji nie ma mowy. ;/

Dziś mija równo drugi tydzień od zabiegu. Mam nadzieję że kolejne 2 tygodnie przyniosą jakieś zmiany, bo jak nie to chyba się załamię...
 

uniuse

New member
freakout napisał:
Stary, ja jak przejadę palcem po żołędzi to mnie taki prąd przeszywa że nie daje rady. I to jest największy problem. Poza tym ujście cewki moczowej i wędzidełko mam dosyć wrażliwe, więc o żadnym seksie czy masturbacji nie ma mowy. ;/

Dziś mija równo drugi tydzień od zabiegu. Mam nadzieję że kolejne 2 tygodnie przyniosą jakieś zmiany, bo jak nie to chyba się załamię...

Jestem pewien, ze przyniosa. U mnie za 3 dni minie miesiac. Dopiero po 3 tyg zaczalem "pieszczoty". Dzis nie wazne czy na sucho czy na mokro, moge dotykac glowke. Ostatni tydzien to mega poprawa. Podczas kapieli praktycznie kazdy dotyk jest mily, bardzo mily:)
Nie zalamuj sie, cierpliwosci. Zobaczysz, jeszcze tydzien i bedziesz mogl poszalec ;-)
 

t6mek

New member
a ja może zupełnie nie na miejscu powiem, że w moim przypadku nadwrażliwość nie wiem czy wcale się nie pojawiła, czy była tak mała, że nie zauważyłem, ale nie cierpiałem nic, a nic.

teraz 12 dzień od zabiegu i już nie mogę się doczekać, kiedy moja dama się mną zaopiekuje ^ ^
 
Status
Zamknięty.

Podobne tematy

Do góry